Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken

Plaatmaker

12 x gezien 0 x bewaard sinds 23 nov. '16, 16:42
Zie omschrijving
Website
Bellen

Kenmerken

Werkniveau : LBO / VMBO
Werkervaring : Vanaf 1 jaar
Dienstverband : Tijdelijk contract
Type : Geschikt als bijbaan
Uren per week : 33 - 40 uur
Artikelnummer : Ref: 002524-IR

Beschrijving

Functieomschrijving
Agencja pracy Artiflex jest holenderska agencja posrednictwa pracy, ktora zajmuje sie rekrutacja pracownikow na terenie Holandii. Posiadamy wieloletnie doswiadczenie, oraz wspolpracujemy z wieloma renomowanymi zakladami pracy na terenie calej Holandii
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Blacharz warsztatowy (Platmaker Holandia)
Opis stanowiska:
- Praca w jednej z najwiekszych i prezniie rozwijajacych sie firm z branzy gas and oil na terenie Holandi
- Praca na warsztacie bedzie polegac na produkcji elementów izolacji przemyslowej zgodnie z rysunkiem technicznym.
Functie-eisen
WYMAGANIA:
- Obsluga maszyn blacharskich i narzedzi
- Umiejetnosc czytania rysunku technicznego i wykonywania pomiarów
- Umiejetnosc wyrabiania blach do montazu - blacharz warsztatowy
- Umiejetnosc wyrabiania ksztaltek i kapturow przemyslowych
- Zdolnosci manualne
- Udokumentowanego doswiadczenia w zawodzie blacharz warsztatowy
- Komunikatywna znajomosc jezyka (angielski/holenderski/niemiecki)
Arbeidsvoorwaarden
OFERUJEMY:
- satysfakcjonujace wynagrodzenie
- opieke polskich pracownikow
- prace w zaufanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- wynagrodzenie wyplacane co tydzien wraz z dodatkami (wakacyjne, urlopowe)
- mozliwosc pracy na dlugoterminowych projektach
- w razie koniecznosci zapewniamy firmowe mieszkanie, samochod, ubezpiecznie zdrowotne
Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV i kopii dokumentow na adres:
a.szwarcbach@artiflex.com
Kontakt telefoniczny
biuro: 078 800 5005 (od 9:00 do 17:30) Agata
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
  • joblink.nl/nizr8fr6wzed5alerzfgfapicawobvyogtzs3ewticqzon%2f9ndprcv9w%2bdbtljcb
Advertentienummer: m1111022138
Rapporteer deze advertentie
Advertenties door Google

Kaart

Let op: de aanduiding op de kaart geeft niet het exacte adres van de adverteerder weer. De aanduiding is namelijk gebaseerd op de postcode en geeft het centrum van het betreffende postcodegebied weer. Advertenties van adverteerders in hetzelfde postcodegebied worden gegroepeerd weergegeven.

Grote foto's

Dagelijks behandelen wij duizenden gemelde advertenties. We geven hierbij prioriteit aan advertenties die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een advertentie.

Wat klopt er niet?