Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken
Gebruik een nieuwere versie of een andere browser. Meer informatie?

KUNSTVEILING.NL: (ver)koop hier kunst van Klaas Gubbels

7182 7182 x gezien 21 21 x bewaard sinds 04 okt. '17, 10:46

Website

Op Kunstveiling.nl vindt u een continue wisselend aanbod van werk van Klaas Gubbels. Werken gaan onder de hamer voor slechts 10% van de galeriewaarde.

Klaas Gubbels (1934) is o.a. opgeleid als reclameschilder en zijn werk staat vooral bekend om stillevens van koffiekannen en tafels en stoelen, weergegeven in een simpele vormentaal. Na verloop van tijd werd zijn werk steeds abstracter. Hij gebruikt verschillende technieken, zoals litho, wandschildering, houtsnede, objet trouvé, glas, metaal en fotografie, aquarel en olieverf.
Veel Nederlandse musea en bedrijven hebben werk van Gubbels in hun collectie. Ook zijn er werken van hem in de openbare ruimte te vinden.

Heeft u interesse in het kopen of verkopen van werk van Klaas Gubbels? Kijk dan snel op onze website via onderstaande link!

NB: getoonde werken in deze advertentie kunnen verschillen van het huidige aanbod.
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
  • www.kunstveiling.nl
Deel deze advertentie via:
Advertentienummer: a1134826514
Advertenties door Google

Meld aan Marktplaats

Wat klopt er niet?

Inloggen