Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken
Gebruik een nieuwere versie of een andere browser. Meer informatie?

KUNSTVEILING.NL: (ver)koop werk van Co Westerik

3077 3077 x gezien 6 6 x bewaard sinds 11 sep. '18, 19:53

Website

Op Kunstveiling.nl vindt u een continue wisselend aanbod van werk van Co Westerik. Werken gaan onder de hamer voor slechts 10% van de galeriewaarde.

Co Westerik (1924-2018) maakte schilderijen, aquarellen, tekeningen, litho's, etsen en fotos. Vanaf het begin is verwondering over alledaagse situaties en de (menselijke) natuur zijn belangrijkste drijfveer geweest. Vaak plaatste hij mensen in een dramatische situatie. Zijn hele loopbaan lang heeft hij tekeningen en grafiek geproduceerd, waarin hij de realiteit een opmerkelijke draai geeft. De fotos dienen vooral als inspiratiebronnen voor de rest van zijn werk.

Heeft u interesse in het kopen of verkopen van werk van Co Westerik? Kijk dan snel op onze website via onderstaande link!

NB: getoonde werken in deze advertentie kunnen verschillen van het huidige aanbod.

Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
  • www.kunstveiling.nl
Deel deze advertentie via:
Advertentienummer: a1227939249
Advertenties door Google

Meld aan Marktplaats

Wat klopt er niet?

Inloggen