×

Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken

Asta Ring Schultz, Denemarken. 1965. Litho.

33 x gezien 0 x bewaard sinds 05 mei '18, 13:58
Bericht

Lithografie van de Deense kunstenares en graficus Asta Ring Schultz, nautisch tafereel, gesigneerd en ingelijst, in goede staat, de lijst heeft wat ouderdomssporen. Afmetingen; 25/34 cm, met lijst; 47/37 cm.
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
Deel deze advertentie via:
Advertentienummer: m1282536876
Advertenties door Google

Meld aan Marktplaats

Wat klopt er niet?

Inloggen