Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken
Gebruik een nieuwere versie of een andere browser. Meer informatie?
Binnenkort stopt de ondersteuning van Internet Explorer 11 op Marktplaats.
Gebruik een nieuwere versie of een andere browser om van Marktplaats gebruik te blijven maken zoals je gewend bent.
Meer informatie.

KUNSTVEILING.NL: Vind hier uw Klaas Gubbels werken

13879 13879 x gezien 53 53 x bewaard sinds 04 okt. '17, 10:46

Deel deze advertentie via:
Website

Op Kunstveiling.nl vindt u een continue wisselend aanbod van tientallen werken van Klaas Gubbels, scherpe prijs/kwaliteit.

700 + werken geveild. Zoek en volg uw favoriete Klaas Gubbels werken of ontvang alert bij nieuw aanbod.

Hij gebruikt verschillende technieken, zoals litho, wandschildering, houtsnede, objet trouvé, glas, metaal en fotografie, aquarel en olieverf.

Heeft u interesse in werk(en) van Klaas Gubbels? Bekijk het aanbod of bied direct mee!

NB: getoonde werken in deze advertentie kunnen verschillen van het huidige aanbod.
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
  • www.kunstveiling.nl/klaas_gubbels
Advertentienummer: a1134826514
Advertenties door Google

Meld aan Marktplaats

Wat klopt er niet?

Inloggen