Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken
Gebruik een nieuwere versie of een andere browser. Meer informatie?

Online veiling: Rob Gruner (Nederland), gemengde techniek,

15 x gezien 1 x bewaard sinds 28 nov. '18, 16:47
€ 20,00

Levering

Ophalen

Verzendkosten

€ 0,00
Website

Aantal: 1
Kunstenaar: Rob Gruner (Nederland)
Productnaam: gemengde techniek0
Gesigneerd: rechtsonder
Gedateerd: 2008
Techniek: gemengde techniek op papier
Ingelijst: nee
Afmeting zonder lijst (HxBxD): 50x70 cm

Conditie: Gebruikt

BVA Auctions is het online veilinghuis van Nederland met meer dan 1,3 miljoen geregistreerde klanten.
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
  • klik hier en bied mee
Deel deze advertentie via:
Advertentienummer: a1263831565
Advertenties door Google

Meld aan Marktplaats

Wat klopt er niet?

Inloggen