Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken
Gebruik een nieuwere versie of een andere browser. Meer informatie?
Binnenkort stopt de ondersteuning van Internet Explorer 11 op Marktplaats.
Gebruik een nieuwere versie of een andere browser om van Marktplaats gebruik te blijven maken zoals je gewend bent.
Meer informatie.

KUNSTVEILING.NL: Nu 8000+ items in de veiling

17143 17143 x gezien 84 84 x bewaard sinds 18 jan. '19, 12:34

Deel deze advertentie via:
Website

Met ruim +10.000 actieve kopers is Kunstveiling.nl het grootste platform in Nederland. Iedere week is er een veilingspecial gericht op een specifiek kunstthema:

  • Geometrisch abstracte werken op 5 oktober
  • Internationale grafiek werken op 12 oktober
  • Moderne schilderijen > 300 euro op 19 oktober
  • Street, Pop & Culture art op 26 oktober

Voordelen voor kopers:

  • ruim aanbod tegen scherpe veilingprijzen
  • uitsluitend erkende en/of veilingwaardige kunstenaars (RKD geregistreerd)
  • gebruiksvriendelijk platform

Voordelen verkopers:

  • Wij rekenen geen verkoperscommissie.
  • Met 10.000+ actieve kopers heeft u een groot en gevarieerd publiek voor de kunst die u wilt verkopen.
  • transparante veilingregels

Op Kunstveiling.nl lopen dagelijks online veilingen af met items van uitsluitend erkende veilingwaardige kunstenaars:

  • moderne kunst
  • klassieke kunst
  • grafiek (zeefdruk, litho, ets, houtsnede etc)
  • Modern & Klassiek glas
  • beeldhouwwerk

Zoek en volg uw favoriete werken, ontvang alert bij nieuw aanbod.

Interesse in werken? Bekijk het aanbod of bied direct mee!

NB: houd er rekening mee dat de getoonde werken in deze advertentie kunnen verschillen van het huidige aanbod.
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
  • www.kunstveiling.nl
Advertentienummer: a1271673758
Advertenties door Google

Meld aan Marktplaats

Wat klopt er niet?

Inloggen