Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken
Je internetbrowser wordt niet (meer) ondersteund. Marktplaats kan daardoor minder goed werken.
Gebruik een nieuwere versie of een andere browser. Meer informatie?

Nieuwe remblokset vooras Cadillac / Chevrolet / Dodge

294 x gezien 5 x bewaard sinds 23 feb. '19, 10:22
€ 10,00

Levering

Ophalen of Verzenden

Verzendkosten

€ 4,20
Bericht

Kenmerken

Conditie : Nieuw
Automerk : Chevrolet, Dodge, Cadillac

Beschrijving

Nieuwe set remblokken vooras
Cadillac Escalade (GMT400)
Chevrolet Blazer S10, C1500 Pick-up, G20 Bestelwagen (G), Tahoe (GMT400)
Dodge Ram 1500 Pick-up (BE, BR)
GMC S15 Jimmy, Yukon

Merk: Quality Brand (USA)
Type: PD369 Slijtageindicator: met akoestische slijtagewaarschuwing
Aantalslijtage-indicatoren [per as]: 2
Hoogte 1 (mm): 76,5
Hoogte 2 (mm): 59,4
Breedte 2 [mm]: 147,3
Breedte 1 [mm]: 126,7
Dikte 1 [mm]: 16,8
Dikte 2 [mm]: 15,8
Remsysteem: BOSCH/BENDIX

Verzenden met UPS à € 4,20 (na 3-5 werkdagen af te halen bij servicepunt bij jou in de buurt) of met PostNL à € 6,50 (thuis bezorgd)

Geschikt voor:
CADILLAC
Escalade (GMT400)
5.7 AWD, Bouwjaar 10.1998 - 10.2006, 5733 ccm, 258 PK
CHEVROLET
BLAZER S10
4.3, Bouwjaar 09.1988 - 08.1994, 4300 ccm, 156 PK
4.3 AWD, Bouwjaar 10.1994 - 09.1995, 4300 ccm, 162 PK
4.3, Bouwjaar 10.1994 - 05.2005, 4297 ccm, 193 PK
4.3 V6 AWD, Bouwjaar 01.1994 - 09.2005, 4296 ccm, 193 PK
C1500 Pick-up
4.3, Bouwjaar 10.1991 - 09.1996, 4300 ccm, 162 PK
4.3, Bouwjaar 10.1996 - 09.1999, 4300 ccm, 203 PK
6.5 TDiC, Bouwjaar 10.1996 - 12.2000, 6462 ccm, 184 PK
C1500 Standard Cab Pickup
5.0, Bouwjaar 09.1995 - 12.1998, 5002 ccm, 231 PK
G20 Bestelwagen (G)
4.3 AWD, Bouwjaar 10.1993 - 12.1996, 4299 ccm, 165 PK
TAHOE (GMT400) 
5.7, Bouwjaar 10.1994 - 09.1995, 5733 ccm, 200 PK
5.7, Bouwjaar 10.1995 - 09.1996, 5733 ccm, 250 PK
5.7 AWD, Bouwjaar 10.1994 - 09.1995, 5733 ccm, 200 PK
5.7 AWD, Bouwjaar 10.1995 - 09.1996, 5733 ccm, 250 PK
5.7 V8, Bouwjaar 10.1994 - 09.1996, 5733 ccm, 258 PK
6.5 TDiC, Bouwjaar 10.1994 - 09.1996, 6462 ccm, 184 PK
6.5 TDiC AWD, Bouwjaar 10.1994 - 09.1996, 6462 ccm, 184 PK
DODGE
Ram 1500 Pick-up (BE, BR)

3.9, Bouwjaar 01.1993 - 05.2001, 3908 ccm, 174 PK
5.2, Bouwjaar 01.1993 - 09.2001, 5210 ccm, 234 PK
5.9 4x4, Bouwjaar 01.1993 - 09.2001, 5889 ccm, 250 PK
GMC
S15 JIMMY Terreinwagen gesloten

4.3, Bouwjaar 01.1989 - 12.1994, 4300 ccm, 150 PK
4.3 AWD, Bouwjaar 01.1989 - 12.1994, 4300 ccm, 150 PK
YUKON
5.7 AWD, Bouwjaar 04.1991 - 12.1995, 5733 ccm, 203 PK

OEM vergelijknrs.:
CADILLAC - CHEVROLET 12321430
CADILLAC - CHEVROLET - GMC 12321448
CADILLAC - CHEVROLET 18029756
CADILLAC - CHEVROLET 18029804
CADILLAC - CHEVROLET - GMC 18029805
CADILLAC - CHEVROLET - GMC 18029806
CADILLAC - CHEVROLET - GMC 18045905
CADILLAC - CHEVROLET - GMC 89026844
CHEVROLET 18012239
HEVROLET 18037559
CHEVROLET 18038503
CHEVROLET 4874866AB
DODGE 04874866AB
DODGE 4746371
DODGE 4874866
A.B.S.: 38369
BOSCH: 0 986 TB2 271, 0986TB2271
DELPHI: LP1167
E.T.F.: 120790
GIRLING: 6112733
ICER: 141563
KAWE: 85089
MAGNETI MARELLI: 363702160639
MINTEX: MDB1787
NK: 229210
QH BENELUX: 2986
REMSA: 055202, 55202
RUVILLE: D36972590
SBS: 229210
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen

Geschikt voor

Automerk Model Bouwjaar
CADILLAC ESCALADE 1998-10 - 2006-10
CHEVROLET BLAZER S10 1982-09 - 1994-12
CHEVROLET BLAZER S10 1993-10 - 2005-09
CHEVROLET C1500 Pick-up 1988-01 - 2000-12
CHEVROLET TAHOE (GMT400) 1994-10 - 1999-12
DODGE RAM 2500 Pick-up (BE, BR) 1993-01 - 2002-12
GMC S15 JIMMY Terreinwagen gesloten 1982-09 - 1994-12
Deel deze advertentie via:
Advertentienummer: m1378323167

Vergelijkbare advertenties

Advertenties laden…
Advertenties door Google

Meld aan Marktplaats

Dagelijks behandelen wij duizenden gemelde advertenties. We geven hierbij prioriteit aan advertenties die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een advertentie.

Wat klopt er niet?

Inloggen