Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken
Je internetbrowser wordt niet (meer) ondersteund. Marktplaats kan daardoor minder goed werken.
Gebruik een nieuwere versie of een andere browser. Meer informatie?

Isabel Pantoja - Desde Andalucia, 1988, Flamenco / Latin pop

39 39 x gezien 1 1 x bewaard sinds 12 okt. '19, 06:06

Isabel Pantoja - Desde Andalucia, 1988, Flamenco / Latin pop

€ 5,00
39 39 x gezien 1 1 x bewaard sinds 12 okt. '19, 06:06
Bericht

Kenmerken

Formaat : 12 inch

Beschrijving

In mint conditie, met origineel binnenhoes, zonder enkele schade op de vinyl en hoezen. Heel mooi step en mooi  Spaanse / latin pop / flamenco muziek. Een aanrader. 

Isabel Pantoja ‎– Desde Andalucia
Label: RCA Victor ‎– 5C PL-71649, RCA ‎– PL-71649
Format: Vinyl, LP, Album
Country: Spain
Released: 1988
Genre: Latin, Folk, World, & Country
Style: Flamenco

Isabel Pantoja
Real Name: María Isabel Pantoja Martín
Profile: A popular contemporary Spanish singer, of partial Romani (Gypsy) origin, born on 2 August 1956, in the Triana district of Seville, Spain. She has released more than a dozen albums throughout a career spanning many decades, and is known for her distinctive Andalusian style. Started with "Maribel" (Maria Isabel) as stage name for her first record in 1970.

Aub bekijk mijn andere advertenties. Bedankt!

milosevv
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
Deel deze advertentie via:
Advertentienummer: m1467896956
Advertenties door Google

Meld aan Marktplaats

Dagelijks behandelen wij duizenden gemelde advertenties. We geven hierbij prioriteit aan advertenties die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een advertentie.

Wat klopt er niet?

Inloggen