×

Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken

Glasvezel kabels

19 x gezien 0 x bewaard sinds 05 aug. '17, 10:54
Bewaar
Bieden

Levering

Ophalen of Verzenden

Verzendkosten

€ 6,50

Verzendmethode

PostNL
  • Volg zending met Track & Trace
  • Veilig, snel en vertrouwd versturen
Bericht

Kenmerken

Conditie : Nieuw
Type : Kabel

Beschrijving

Diverse glasvezel patchkabels

4 stuks SC-ST  5 meter  Dx 50/125

1 stuks ST-ST 2 meter 62.5/125 geel

1 stuks SC-ST 2 meter 50/125 oranje
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
Deel deze advertentie via:
Bewaar
Advertentienummer: m1190320269
Rapporteer deze advertentie
Advertenties door Google

Rapporteer deze advertentie

Dagelijks behandelen wij duizenden gemelde advertenties. We geven hierbij prioriteit aan advertenties die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een advertentie.

Wat klopt er niet?

Inloggen