×

Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken

Glasvezelkabels LC-LC 10gig OM3 3meter

7 x gezien 0 x bewaard sinds 08 aug. '17, 12:00
Bewaar
€ 7,50

Levering

Ophalen of Verzenden

Verzendkosten

€ 3,50

Verzendmethode

PostNL
  • Volg zending met Track & Trace
  • Veilig, snel en vertrouwd versturen
Bericht

Kenmerken

Conditie : Nieuw
Type : Kabel

Beschrijving

LC to LC Fiber-optic patch cable 3m
  • Duplex cable
  • LSOH
  • Connector with ceramic ferrule
  • Cable diameter 3 mm
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • Cable type: I-VH 2G50/125µ
  • Fiber class: OM3
  • Mode: Multimode
  • Color cable: aqua color
  • Boot: single-color
  • Fiber diameter: 50/125µ
  • Length: 3 m


1x stuks = 7,50
10x stuks = 60,-
25x stuks = 135,-
50x stuks = 250,-
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
Deel deze advertentie via:
Bewaar
Advertentienummer: m1191265047
Rapporteer deze advertentie
Advertenties door Google

Rapporteer deze advertentie

Dagelijks behandelen wij duizenden gemelde advertenties. We geven hierbij prioriteit aan advertenties die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een advertentie.

Wat klopt er niet?

Inloggen