×

Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken

accu dell inspiron 2500 3800 4000 4100 4150 8000 8100 8200

1 x gezien 0 x bewaard sinds 08 aug. '17, 07:35
Bewaar
€ 49,00

Levering

Ophalen of Verzenden
Bericht

Kenmerken

Conditie : Nieuw

Beschrijving

Nieuwe accu dell latitude inspiron precison series

type li-ion
14.8v
4400 mah

levering met factuur mogelijk
prijs incl btw.

geschikt voor onderdtaande modellen
DELL Inspiron 2500 | DELL Inspiron 3700 | DELL Inspiron 3800 | DELL Inspiron 4000 | DELL Inspiron 4100 | DELL Inspiron 4150 | DELL Inspiron 8000 | DELL Inspiron 8100 | DELL Inspiron 8200
DELL Latitude C500 | DELL Latitude C510 | DELL Latitude C600 | DELL Latitude C610 | DELL Latitude C640 | DELL Latitude C800 | DELL Latitude C810 | DELL Latitude C840 | DELL Latitude CP | DELL Latitude CPi | DELL Latitude CPi A266XT | DELL Latitude CPi A300ST | DELL Latitude CPi A366ST | DELL Latitude CPi A366XT | DELL Latitude CPi A400XT | DELL Lat i tude CPi R400GT | DELL Latitude CPt | DELL Latitude CPt C333GT | DELL Latitude CPt S450ST | DELL Latitude CPt S500GT | DELL Latitude CPt S600 | DELL Latitude CPt V433 | DELL Latitude CPt V466GT | DELL Latitude CPx | DELL Latitude CPx H450GT | DELL Latitude CPx H500GT | DELL Latitude CPx J650GT | DELL Latitude CPx J750
DELL Model PP01L | DELL Model PP01X
DELL Precision M40 | DELL Precision M50
DELL SmartStep 100N
vervangende part nrs:
1340Y
1691P
1K500
2H660
2J245
2M400
Dell 312-0009
Dell 312-0026
Dell 312-0051
Dell 312-009

Dell 312-0113
Dell 312-0522
Dell 3149C
3K120
Dell 451-10058
5081P
5208U
53977
555TT
DELL 5E528

DELL 5H980
66WHR
6H410
75UYF
77TCJ
7N025
800BTPR
851UY
8C6 12

verzenden in bubble envelop 3 euro
als pakket 7 euro
afhalen ook mogelijk
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
Deel deze advertentie via:
Bewaar
Advertentienummer: m1191194927
Rapporteer deze advertentie
Advertenties door Google

Rapporteer deze advertentie

Dagelijks behandelen wij duizenden gemelde advertenties. We geven hierbij prioriteit aan advertenties die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een advertentie.

Wat klopt er niet?

Inloggen