×

Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken

dell vostro accu batterij dell vostro 1500 1521 1700 9 cell

4 x gezien 0 x bewaard sinds 09 aug. '17, 09:34
Bewaar
€ 89,00

Levering

Ophalen of Verzenden
Bericht

Kenmerken

Conditie : Nieuw

Beschrijving

Accu batterij dell vostro series orgineel dellType: Li-ionOutput: 11,1VCapaciteit: 7660mAh

Cellen: 9 Cellgeschikt voor onderstaande modellenDELL Vostro 1500 DELL Vostro 1521 DELL Vostro 1700Vergelijkbare partnummers:DELL 0FK8900GK479

0GR986
0GR995
Dell 0NR222
Dell 0NR239
Dell 312-0504
Dell 312-0513

Dell 312-0518
Dell 312-0575
Dell 312-0576
Dell 312-0577
Dell 312-0589
Dell 312-0590
Dell 312-0594
Dell 312-0595

FK890
Dell GK479
GR986
GR995
NR222
NR239

levering met factuur mogelijk
prijs incl btw

verzenden voor 3 euro in bubble envelop
of 7 euro als pakke t
afha len o ok mogelijk
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
Deel deze advertentie via:
Bewaar
Advertentienummer: m1191564993
Rapporteer deze advertentie
Advertenties door Google

Rapporteer deze advertentie

Dagelijks behandelen wij duizenden gemelde advertenties. We geven hierbij prioriteit aan advertenties die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een advertentie.

Wat klopt er niet?

Inloggen