×

Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken

HP LC to LC Multi-mode OM3 Fiber 5.0m AJ836A

13 x gezien 0 x bewaard sinds 20 jun. '17, 15:40
Bewaar
€ 20,00

Levering

Ophalen of Verzenden

Verzendkosten

€ 7,00
Bericht

Kenmerken

Conditie : Nieuw

Beschrijving

HP LC to LC Multi-mode OM3 Fiber 5.0m AJ836A
PN: AJ836A

4 stuks beschikbaar, prijs per stuk
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
Deel deze advertentie via:
Bewaar
Advertentienummer: m1176458853
Rapporteer deze advertentie
Advertenties door Google

Rapporteer deze advertentie

Dagelijks behandelen wij duizenden gemelde advertenties. We geven hierbij prioriteit aan advertenties die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een advertentie.

Wat klopt er niet?

Inloggen