×

Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken

Cisco WS-G5486 1000BASE-LX GBIC Transceiver

9 x gezien 0 x bewaard sinds 02 jun. '17, 11:51
Bewaar
€ 9,95

Levering

Ophalen of Verzenden

Verzendkosten

€ 3,50
Bericht

Kenmerken

Conditie : Gebruikt

Beschrijving

Cisco WS-G5486 1000BASE-LX GBIC Transceiver

The Cisco 1000BASE-LX/LH GBIC (WS-G5486) fully complies with the IEEE 802.3z 1000BASE-LX10 standard. It allows for reaches up to 6.2 miles (10 km) over single-mode fiber (SMF) and up to 550 meters over multimode fiber (MMF). Note the requirements for mode conditioning patch (MCP) cords when coupled over legacy MMF

Ook te bestellen in onze webshop mkh-electronics.store !!
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
Deel deze advertentie via:
Bewaar
Advertentienummer: m1171035221
Rapporteer deze advertentie
Advertenties door Google

Rapporteer deze advertentie

Dagelijks behandelen wij duizenden gemelde advertenties. We geven hierbij prioriteit aan advertenties die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een advertentie.

Wat klopt er niet?

Inloggen