Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken
Je internetbrowser wordt niet (meer) ondersteund. Marktplaats kan daardoor minder goed werken.
Gebruik een nieuwere versie of een andere browser. Meer informatie?
€ 40,95

Levering

Verzenden

Verzendkosten

€ 3,95

Level One GVT-0300 Mini GBIC

Level One GVT-0300 Mini GBIC

€ 40,95
15 x gezien 1 x bewaard sinds 09 nov. '17, 20:41
Website

Kenmerken

Conditie : Nieuw

Beschrijving

Megekko levert voordelig en snel jouw bestelling!

- Small Form Factor Pluggable MSA compliant
- For Multi-mode Applications
- Up to 850nm & 1.25Gbps
- Compliant for IEEE802.3z Gigabit Ethernet
- Easy to install and Hot-pluggable
- Connect switches up to 550m away with each other
- Single 3.3V power supply
- Duplex LC Connector
- TTL signal detect indicator
- EEPROM with serial ID functionality

Product Overview
The LevelOne GVT-0300 SFP (Small form-factor pluggable) fiber optic transceiver provides fullduplex connectivity over multi-mode fiber at distances up to 550 meters. GVT-0300 is designed for use in Gigabit Ethernet networks to provide an IEEE-802.3z-compliant link for 1.25 Gb/s speeds to serve short-range applications. GVT-0300 operates at a nominal wavelength of 850nm and complies with a Multi-Source Agreement (MSA) for compatibility between manufacturers. It comes with a click-and-latch
LC connector for a solid connection into the SFP port.

Multi-Purpose Usage
GVT-0300 can be used for distributed multiprocessing, switch-to-switch, converterto-switch, or converter-to converter interfaces, high-speed I/O file transfer, bus extension applications, and as a channel extender in data storage applications.

LevelOne GVT-0300 can be used in any LevelOne switch or converter that can accommodate SFP (Mini-GBIC) transceivers.
- EAN: 4015867103654
- Vendorcode: 0570622

Certificering: Class 1 Laser: EN60825-1\nFDA 21: 1040.10, 1040.11
Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf: 5 - 90 procent
Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 C
Ingangsspanning: 3.5
Spanning: 6 V
Output current: 0,3 A
Hoogte: 8,4 mm
Breedte: 1,34 cm
Diepte: 5,66 cm
Compatibele producten: GSW-2453\nGVT-4000
Netwerkstandaard: IEEE 802.3z
SFP transceiver type: SX
Soort kabel: Multi-mode
Land van herkomst: Taiwan
Soort aansluiting: SFP
Vezel-optische connector: LC
Hot-plug ondersteuning: Ja
Link budget: 8,5 dB
Vezelkabel diameters ondersteund: 50 - 125, 62.5 - 125
Tx vermogen (max): -4 dBmW
Tx vermogen (min): -9,5 dBmW
Golflengte: 850 nm
Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
Maximaal bereik: 550 m


Megekko is de shop voor echte mannen.
Of je nu een haakse slijper, razendsnelle hardware of een nieuwe drone zoekt,
Megekko heeft het voor je! Lage verzendkosten en een snelle levering, dat is waar wij voor staan!

Wil jij regelmatig profiteren van hoge kortingen, acties en promoties?
Schrijf jezelf dan in op de Megekko mailinglijst! https://www.megekko.nl/mailinglist

Bekijk het product op onze website:
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
  • www.megekko.nl/product/0/922553/level-one-gvt-0300-mini-gbic
Deel deze advertentie via:
Advertentienummer: a1141873308
Advertenties door Google

Meld aan Marktplaats

Dagelijks behandelen wij duizenden gemelde advertenties. We geven hierbij prioriteit aan advertenties die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een advertentie.

Wat klopt er niet?

Inloggen