×

Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken

Veiling! | Sparta Pick-Up | Nieuw! | Bieden vanaf €35,-

38259 x gezien 530 x bewaard sinds 05 mrt. '17, 06:59
€ 35,00
Website Bericht

Conditie : Nieuw
Merk : Sparta
Eigenschappen : Versnellingen, (Extra) lage instap

Op DiscountClicker krijg je altijd korting!

Bezoek onze website om deze en vele andere aanbiedingen te bekijken!

Onze Voordelen:

  • Altijd met korting kopen!

  • Dé goedkoopste!

  • Gratis PostNL 24u levering!

  • 90 dagen bedenktijd!

  • Altijd garantie!

  • Afhaalpunt je bestelling!

De Sparta Pick-Up RN Dames is een ideale stoere stadsfiets met niet te veel poespas. Met een terugtraprem en verder geen gedoe met versnellingen is dit een simpele fiets die doet wat die moet doen: fietsen! Dit maakt deze fiets ook nog eens extreem onderhoudsarm! Daarnaast kan je door de stevige voor- en achterdrager altijd gemakkelijk al je bagage meenemen.

Belangrijkste kenmerken
  • De terugtraprem heeft geen onderhoud nodig
  • Het stevige frame kan wel een stootje hebben
  • De stevige dragers bieden ruime transportcapaciteit
  • Gesloten kettingkast
  • Voorzien van dubbele standaard en stuurslot
  • Wordt standaard geleverd met ringslot en verlichting
  • De kabel op de afbeelding is in het echt niet aanwezig
Extra beveiliging

De Sparta Pick-Up RN Dames wordt standaard geleverd met goedgekeurd ringslot. Wil je je fiets liever nog beter beschermen tegen diefstal? Denk er dan eens aan om een extra slot aan te schaffen. Hieronder vind je enkele passende accessoires speciaal voor deze fiets geselecteerd.

Hoe bied ik mee?

Alle biedingen dienen via onze website te worden geplaatst.

Klik op de link om direct naar onze website te gaan.

> Krijg 50% korting op je eerste aankoop!

> Krijg 5 Gratis Credits bij aanmelding!

De veiling net misgelopen? Geen zorgen, tweemaal daags worden producten geveild. Bovendien kunnen alle producten ook worden aangekocht en uitgegeven biedingen worden in mindering op de prijs gebracht bij aankoop! Op deze manier krijg je korting mocht je niet de winnaar zijn, zo win je altijd!

Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
  • www.discountclicker.nl
Deel deze advertentie via:
Advertentienummer: a1097370165
Advertenties door Google

Meld aan Marktplaats

Wat klopt er niet?

Inloggen