Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken
Je internetbrowser wordt niet (meer) ondersteund. Marktplaats kan daardoor minder goed werken.
Gebruik een nieuwere versie of een andere browser. Meer informatie?

Osmo Dweil voor Optiset | Alles voor Parket | stuk

31 31 x gezien 0 0 x bewaard sinds 03 jun. '19, 13:32

Osmo Dweil voor Optiset | Alles voor Parket | stuk

€ 22,95
31 31 x gezien 0 0 x bewaard sinds 03 jun. '19, 13:32
Website

Kenmerken

Type : Overige typen

Beschrijving

Deze Osmo Dweil is speciaal gemaakt voor de Osmo Opti Set. Door de combinatie van microvezels en katoen, heeft u een dweil in handen die uw vloer perfect schoonmaakt. Ook uiterst geschikt voor vloeren die weinig vocht verdragen. De Osmo Dweil is uitwasbaar op 60 graden. Er is ook een Osmo Optiset (https://www.allesvoorparket.nl/product/osmo-optiset/) beschikbaar van waarbij u een telescopische steel, dweil, stofdoek en vezeldoek ontvangt in één pakket. Zo heeft u alles in huis om uw vloer in optimale staat te houden. Kijk voor de Osmo Optiset (https://www.allesvoorparket.nl/product/osmo-optiset/) bij de gerelateerde producten op deze pagina. Deze Osmo Optiset (https://www.allesvoorparket.nl/product/osmo-optiset/) is speciaal geschikt voor houten vloeren maar zeker ook te gebruiken op andere harde vloeren zoals laminaat, steen en PVC. Deze set wordt compleet geleverd en bevat: * Mop met telescopische steel en bodemplaat – spaart de rug, lengte instelling mogelijk * Osmo Stofdoek (https://www.allesvoorparket.nl/product/osmo-stofdoek/) – voor de eenvoudige droge verzorging * Osmo Dweil – voor de vochtige verzorging met Osmo Wisch-Fix * Osmo Vezeldoek (https://www.allesvoorparket.nl/product/osmo-vezeldoek/) – voor het opfrissen van de vloer met Osmo Onderhoudswas (https://www.allesvoorparket.nl/product/osmo-onderhoudswas-3029-kleurloos/) en Osmo Onderhoudsolie (https://www.allesvoorparket.nl/product/osmo-onderhoudsolie-3081/) Reiniging en onderhoud van uw vloer behandeld met Osmo Hardwaxolie * Regelmatig stoffen met Osmo Optiset (https://www.allesvoorparket.nl/product/osmo-optiset/) * 1 tot 4 x per maand reinigen met Osmo Wisch-Fix (https://www.allesvoorparket.nl/product/osmo-wisch-fix/) * 4x per jaar een laagje Osmo Onderhoudswas (https://www.allesvoorparket.nl/product/osmo-onderhoudswas-3029-kleurloos/) aanbrengen met een Osmo droogwrijfdoek (https://www.allesvoorparket.nl/product/droogwrijfdoeken-10-stuks/) * Indien nodig de vloer voorafgaand aan een nieuwe onderhoudsbehandeling met olie of onderhoudswas intensief reinigen met Osmo Intensiefreiniger (https://www.allesvoorparket.nl/product/osmo-intensiefreiniger/) Wilt u meer weten over de reiniging van uw vloer behandeld met (hardwax-)olie? Bekijk dan onze uitgebreide Osmo Onderhoudswijzer (https://www.allesvoorparket.nl/wp-content/uploads/2017/01/Osmo_Onderhoudswijzer.pdf).

Het gemak van online bestellen, met de deskundigheid van een speciaalzaak.
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
  • www.allesvoorparket.nl/product/osmo-dweil-voor-optiset
Deel deze advertentie via:
Advertentienummer: a1288585773
Advertenties door Google

Meld aan Marktplaats

Dagelijks behandelen wij duizenden gemelde advertenties. We geven hierbij prioriteit aan advertenties die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een advertentie.

Wat klopt er niet?

Inloggen