Zeeland: Waterrijk Oesterdam nr Ha2 te koop
Kenmerken
Regio | : | Zeeland |
Woonoppervlakte | : | 46 |
Aantal slaapkamers | : | 1 |
Beschrijving
- Unieke, duurzame hotelappartementen
- Vast (uitgekeerd) rendement (5% netto gedurende 5 jaar)
- Onderdeel van de Harbour Club Oesterdam: compleet nieuwe centrumvoorziening met o.a. wellness-faciliteiten, à la carte restaurant, luxe oesterbar en meer
Verzonken in het Zeeuwse landschap worden er 34 unieke hotelappartementen gerealiseerd. In het ontwerp is rekening gehouden met duurzame materialen en unieke vormgeving. Met oog voor detail en comfort stralen de appartementen pure luxe uit. In het centrumgebouw worden de hotelappartementen voor vier personen en hotelappartementen voor twee personen gerealiseerd met elk zijn eigen unieke uitzicht en karakteristieke eigenschappen. De combinatie van eigen grond, duurzame ontwikkeling en een vast (uitgekeerd) rendement zorgen voor de juiste voorwaarden van een waardevaste investering.
Bekijk hier de 3D tour
Er zijn 3 typen tweepersoons appartementen beschikbaar:
Type A Deluxe
- 1e verdieping
- 46 m²
- 9 appartementen beschikbaar
Type B Deluxe
- 1e verdieping en 2e verdieping
- 39 m²
- 10 appartementen beschikbaar
Type C Deluxe
- 2e verdieping
- 35 m²
- 2 appartementen beschikbaar
Adres: Oesterdam 3
Land:Nederland
Verhuurorganisatie: Largo
Parknaam: Waterrijk Oesterdam
Prijs: vanaf € 294.500,-
Vakantiemakelaar is uw vertrouwde steun en partner bij de aanschaf of verkoop van een recreatiewoning.
Klik voor meer informatie over bovenstaande recreatiewoning en Vakantiemakelaar op onderstaande link:
Tip! Download (geheel vrijblijvend) de brochure met alle details van de woning (inclusief een overzicht met vaste lasten en huuropbrengsten).
- www.vakantiemakelaar.nl/bekijk-deze-woning