×

Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken

EXIT Trampoline met veiligheidsnet JumpContour All-in 1 366

255 x gezien 0 x bewaard sinds 07 apr. '17, 12:06
€ 503,10

Levering

Ophalen of Verzenden

Verzendkosten

€ 0,00
Website Bericht

Kenmerken

Conditie : Nieuw

Beschrijving

Nu in de aanbieding van € 559,00 voor € 503,10!

Gratis verzending & op werkdagen voor 15:00 uur besteld, volgende dag in huis

Door de krachten te bundelen van de JumpArenA trampoline in combinatie met het Contour Safetynet is een All-in-1 Trampoline onstaan met een optimale prijs / kwaliteit verhouding. DutchToysGroup biedt met deze combinatie wederom een kwaliteitsproduct aan, welke voor een breed publiek toegankelijk is.DesignEen prachtige kwaliteitstrampoline die in geen enkele tuin misstaat! Met het zwart gepoedercoate en gegalvaniseerde frame, heeft deze trampoline een luxe uitstraling. Het bijzondere van de afdekrand is dat deze omkeerbaar is. Zo is er de keuze uit een fraaie groene afdekrand, of een chique grijze afdekrand die uw tuin een eigentijds karakter geeft. De twee glassfiberringen houden het Contour veiligheidsnet altijd in zijn strakke vorm, het oog wil natuurlijk ook wat!KwaliteitDe trampoline is voorzien van een hoogwaardige, omkeerbare groen/grijze afdekrand met een dikte van maar liefst 30mm over de volle breedte van de afdekrand. Daarnaast bevat ieder segment van de padding afwateringsgaten zodat regenwater eenvoudig wordt afgevoerd en niet in de rand blijft zitten. Verder wordt extra veiligheid geboden door de schroefverbindingen in het frame. Hierdoor blijft het frame van de trampoline goed vastzitten als de trampoline wordt verplaatst. Ook tijdens het springen bewegen de framedelen niet en biedt de JumpContour een 'stabiele' en 'stille' sprong. Doordat het frame gegalvaniseerd én gepoedercoat is, is deze trampoline dubbel beschermd en krijgt roest geen kans! Ook aan de springmat is veel aandacht besteed. Zo is het hoogwaardige materiaal van het merk Ten Cate, dat speciaal in de USA wordt ingekocht. Het Veiligheidsnet is gemaakt van een sterk UV bestendig materiaal waardoor de kans op verkleuren en scheuren minimaal is. De palen van het veiligheidsnet worden omringd door een dikke laag schuim en zijn eenvoudig te monteren door ze in de sockets van het trampolineframe te steken.ComfortDe verbeterde dubbelconische veren zorgen voor optimaal springcomfort, door een hogere sprong en een zachtere landing. En, niet geheel onbelangrijk: de keuze van de veerlengte is gemaakt door een groep consumenten de trampoline te laten testen en zo hun voorkeur te laten uitspreken!! Het Contour safetynet, luxe uitgerust met zowel een glassfiberring aan de bovenzijde als onderzijde, bevindt zich aan de buitenzijde van de afdekrand. Hierdoor ontstaat heel veel vrije bewegingsruimte voor een optimale springervaring.VeiligheidHet veiligheidsnet is voorzien van een kindvriendelijke en veilige ingang. Kinderen kunnen vrij eenvoudig door de overlappende ingang kruipen waarna deze zich automatich weer sluit wanneer ze erdoor zijn. Tevens zorgt de meervoudige verbinding van het veiligheidsnet aan de toprail van de trampoline ervoor dat de onderzijde van het net veilig gesloten blijft en er geen onveilige openingen zijn waar ze doorheen kunnen vallen. Veiligheid staat voorop!!CompleetDe EXIT JumpContour All-in 1 Trampoline wordt inclusief een ladder en handige schoenenzak geleverd. Daarnaast is er nog een aantal bijpassende accessoires (Framenet, Afdekhoes, Ankerset) voor uw EXIT JumpContour beschikbaar die de veiligheid en/of duurzaamheid van uw trampoline vergroten.Kortom, kwaliteit kan ook betaalbaar zijn! Dat bewijst deze EXIT JumpContour All-in-1 trampoline.

Trampolinewinkel.nl, de prijzen springen eruit!
  • Gratis verzending boven €25
  • 30 dagen retour
  • Lage prijzen
  • Showtuin met 40 trampolines om te testen
  • 2500m2 magazijn
  • Ingraven en Montage op aanvraag
  • Snelle & betrouwbare levering

Trampolinewinkel.nl
Industrieweg 10 (voor navigatie: Irisstraat aanhouden)
Bedrijventerrein "De Honthorst"
3442 AE Woerden
www.Trampolinewinkel.nl
info@Trampolinewinkel.nl
0348-441133 (bereikbaar ma t/m za: tussen 10-17uur)

Openingstijden winkel:
Maandag: 13.00 uur - 18.00 uur
Dinsdag: 10.00 uur - 18.00 uur
Woensdag: 10.00 uur - 18.00 uur
Donderdag: 10.00 uur - 18.00 uur
Vrijdag: 10.00 uur - 18.00 uur
Zaterdag: 10.00 uur - 17.00 uur

Extra koopzondagen / feestdagen 2018:
Zondag 15 april - 11.00 tot 16.00
Vrijdag 27 april - GESLOTEN (Koningsdag)
Donderdag 10 mei - 11.00 tot 16.00 (Hemelvaartsdag)
Maandag 21 mei - 11.00 tot 16.00 (2e Pinksterdag)
Zondag 3 juni - 11.00 tot 16.00
Zondag 17 juni - 11.00 tot 16.00 (Vaderdag)
Zondag 1 juli - 11.00 tot 16.00
Zondag 15 juli - 11.00 tot 16.00

Klik voor meer informatie over dit product of bestellen op onderstaande link:
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
  • www.trampolinewinkel.nl/exit-trampoline-met-veiligheidsnet-jumpcontour-all-in-1-366
Deel deze advertentie via:
Advertentienummer: a1102259086
Advertenties door Google

Meld aan Marktplaats

Dagelijks behandelen wij duizenden gemelde advertenties. We geven hierbij prioriteit aan advertenties die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een advertentie.

Wat klopt er niet?

Inloggen