×

Marktplaats App

Verder kijken met de Marktplaats app
Bekijken

Van der Valk 2 overnachtingen incl ontbijtbuffet - 19 hotels

377 x gezien 10 x bewaard sinds 07 aug. '17, 12:35
Bewaar
€ 117,50
Bericht

Kenmerken

Aantal personen : Twee personen
Aantal overnachtingen : 2 overnachtingen

Beschrijving

Bon voor 2 overnachtingen inclusief ontbijtbuffet in een standaard kamer in een  van de volgende Van der Valk hotels:

Deelnemende hotels in Duitsland:
1. Hotel Moers: Tel.: +49(0)2841-1460, E-mail: moers@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
Niet inwisselbaar in beursperiodes.
2. Hotel Gladbeck: Tel.: +49(0)2043-6980, E-mail: gladbeck@vandervalk.de
Niet inwisselbaar in beursperiodes.
3. Hotel Melle-Osnabrück: Tel.: +49(0)5422-96240, E-mail: melle@valk.com 
Aankomst is mogelijk op vrijdag en zaterdag. De voucher is niet inwisselbaar in beursperiodes.
4. Hotel Hamburg-Wittenburg: Tel.: +49(0)38852-2340, E-mail: hamburg-wittenburg@vandervalk.de
Niet inwisselbaar: 16.10.-29.10.
5. Landhotel Spornitz: Tel.: +49(0)38726-880, E-mail: spornitz@vandervalk.de 
Weekendtoeslag (vr + za): € 5,00 p.p.p.n. 
6. Resort Linstow: Tel.: +49(0)38457-70, E-mail: linstow@vandervalk.de
In Linstow overnacht u in een vakantiehuiskamer. Weekendtoeslag (do, vr + za): € 10 p.p.p.n. De voucher is niet inwisselbaar tijdens feestdagen en vakantieperiodes.
7. Golfhotel Serrahn: Tel.: +49(0)38456-66920, E-mail: serrahn@vandervalk.de 
Weekendtoeslag (do, vr + za): € 10 p.p.p.n. De voucher is niet inwisselbaar tijdens feestdagen en vakantieperiodes.
8. Naturresort Drewitzer See: Tel.: +49(0)39927-7670, E-mail: drewitz@vandervalk.de
Weekendtoeslag (do, vr + za): € 10 p.p.p.n. De voucher is niet inwisselbaar tijdens feestdagen en vakantieperiodes.
9. Hotel Berlin Brandenburg: Tel.: +49(0)33708-580, E-mail: berlin@valk.com - Hotelsite bezoeken
Niet inwisselbaar tijdens feestdagen.
10. Spreewald Parkhotel: Tel.: +49(0)35474-270, E-mail: spreewald@vandervalk.de 
Vakantietoeslag: € 10,00 p.p.p.n. Niet inwisselbaar tijdens feestdagen.
11. Schlosshotel Ballenstedt: Tel.: +49(0)39483-510, E-mail: ballenstedt@vandervalk.de 
In Ballenstedt geldt een standaard toeslag voor de comfort kamer t.h.v. € 10 p.p.p.n. Weekendtoeslag (vr + za): € 15 p.p.p.n. Niet inwisselbaar: 30.09.-15.10. en 27.10.-31.10.
12. Parkhotel Schloss Meisdorf: Tel.: +49(0)34743-980, E-Mail: meisdorf@vandervalk.de 
Weekendtoeslag (vr + za): € 15 p.p.p.n. Niet inwisselbaar: 30.09.-15.10. en 27.10.-31.10.

Deelnemende hotels in Nederland:
13. Hotel Amersfoort-A1: Tel.: +31(0)33-4540000, E-mail: amersfoort@valk.com 
Geen beperkingen.
14. Hotel Groningen-Zuidbroek A7: Tel.: +31(0)598-453787, E-mail: zuidbroek@valk.com 
Aankomst is mogelijk van donderdag t/m zondag.
15. Hotel Leusden-Amersfoort: Tel.: +31(0)33-4345345, E-mail: leusden@valk.com16. Hotel Nuland-s-Hertogenbosch: Tel.: +31(0)73-5342534, E-mail: nuland@valk.com 
17. Hotel s-Hertogenbosch-Vught: Tel.: +31(0)73-6587777, E-mail: vught@valk.com 
Niet inwisselbaar in beursperiodes.
18. Hotel Tiel: Tel.: +31(0)344-622020, E-mail: tiel@valk.com
Geen beperkingen.

Deelnemend hotel in Spanje:
19. Hotel Barcarola: Tel: +34 (0)972 32 69 32, E-mail: barcarola@valk.com 



Bon is geldig tot 12 december 2017. De bon kan gemaild worden. 

Beschikbaarheid kun je telefonisch of per mail opvragen bij het hotel.

Mailtjes met voorstellen onder de vraagprijs, beantwoord ik helaas niet. De bon mag weg maar hoeft niet weg.
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
Deel deze advertentie via:
Bewaar
Advertentienummer: m1190977704
Rapporteer deze advertentie
Advertenties door Google

Rapporteer deze advertentie

Dagelijks behandelen wij duizenden gemelde advertenties. We geven hierbij prioriteit aan advertenties die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een advertentie.

Wat klopt er niet?

Inloggen