Spuitende slagaders en overstromende oceanen / Jesse Goossen

€ 7,00
Ophalen of Verzenden
30sinds 4 mei. '25, 22:48
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeNon-fictie

Beschrijving

Spuitende slagaders en overstromende oceanen / Jesse GoossensBeschrijving:
Weet jij wat je kunt doen als er een ramp gebeurt? Thuis of in de buurt? Dit is een handleiding bij vierendertig grote en kleine rampen vol grappige, griezelige en geweldige weetjes over alle mogelijke catastrofes. Want weet jij hoeveel botten je kunt breken? Hoe je moet reanimeren? Wat de grootste aardbeving ooit was? Hoe je kunt merken dat er een bosbrand aankomt? En hoeveel bloed er in je lijf zit? Een spetterend, vrolijk boek dat een plezier is om door te bladeren én een onmisbaar naslagwerk voor iedereen die anderen wil helpen en de wereld wat mooier wil maken.

Illustraties van Linde FaasBoek met een harde kaft in goede staat. Lichte gebruikssporen aan de buitenkant, binnenkant als nieuw.
ISBN 9789047709343
Gewicht 650 gram
formaat 21,5 x 25,5 cm

94 pagina’s, 2017, Lemniscaat

Verzendkosten (keuze uit € 4,25 PostNL thuis, € 3,70 DHL punt, € 4,20 DHL thuis) zijn voor de koper, ophalen is ook mogelijk.
Kijk ook eens bij mijn andere advertenties, zoek op trefwoord boekenmuis
Advertentienummer: m2264589523