€ 33,00
Litho kerk oostwoud tamme hoekstra. 6/12 Gesigneerd. Een hele beperkte oplage! Kunstenaar uit friesland. Afmetingen: 43 x 32.5 Cm
€ 240,00
Schilderij cobra dino hond foen winters pers. Cadeau. Vermelding rkd en jacobs prachtig eenmalig bijzonder werk. In lijst achter g
€ 60,00
Het reguliersklooster buiten amsterdam, 1502, caspar jacobsz. Philips, naar jacobus versteegen, naar andries schoemaker, 1752 - 17
€ 55,00
Gravure grafmonument jacob van wassenaer den haag 1730 praalgraf voor admiraal jacob baron van wassenaer van obdam, 1665 tombe van
Kitagawa utamaro " widow of asahiya" en "geisha in asakusa" kitagawa utamaro (1753-1806) deze drukken komen ui
€ 70,00
Ets cornelis brandenburg amsterdam oude schans gesigneerd beschreven in boek corn. Brandenburg : cb003m blz 42 in oude lijst achte
€ 85,00
Pastel met aquarel "hollands landschap " ed jeska jan staats kiewiet. Perfecte staat!! Vermelding in scheen. Gesigneerd
€ 28,00
Prent jeroenskerk noordwijk binnen vanaf kerkstraat in oude lijst achter glas met passe-partout afmetingen met lijst 31 x 21 cm be
€ 65,00
Herman heuff (1875-1945) 1913 "boerderijen aan het water" 100 jaar oude ets. In lijst achter glas afmetingen met lijst 4
Johannes bertus steinfort 1920 -2008 voor anker. Schilderij in lijst afmetingen met lijst 56 x 46 cm beeld 50 x 40 cm exclusief ve
€ 22,00
Ets j h kruger amsterdam montelbaanstoren afmetingen met lijst 31 x 25 cm beeld 24 x 16 cm wel een aantal vlekjes, foxing evt pass
€ 18,00
Rie cramer (1887-1977) - een klein meisje rijdt op een kinderhobbelpaard beslist een hele oude druk op karton. Geen nadruk! Afmeti
Litho joke struik opvliegende eend gen. En gesign 5 v d 15 zij is geboren in amsterdam (1946) en volgde daar ook de opleiding tot
€ 20,00
Ets hermann thiele 1867-1956 boten op rivier afmetingen met paspartout 34.5 X 22 cm ets 16 x 7.5 Cm exclusief verzendkosten verzen
Rolling stones-bridges to babylon bandleden mick jagger (1962-heden), zang, mondharmonica, gitaar keith richards (1962-heden), git
€ 16,00
Schilderij 3 kalfjes mooie bijpassende lijst. Afmetingen met lijst 45,x 25 cm beeld 40 x 20 cm exclusief verzendkosten verzenden v
Schilderij paarden hond in stal van eygen prachtige lijst. Mooie houten kwaliteit lijst. Afmetingen met lijst 65 x 55 cm beeld 50
Litho sofia ramselaar tilburg gesigneerd kleurrijk in passepartout afmetingen met passe-partout 40 x 30 cm beeld 19 x 13 cm exclus
€ 10,00
Klein schilderij doek hollands landschap molen jack laarman. Van het frame afgehaald. Afmetingen 1 8 x 13 cm exclusief verzendkost
€ 68,00
Ets 1908 hendrik van bloem bergen noord hollandse duinen. Verm. In scheen. In 1908 woonde hij nog in bergen. Voorstelling van holl
€ 50,00
Tekening erzsébet tóth naar rembrandt bedelaarsfamile originele potloodtekening nagetekende ets van rembrandt bedelaarsfamilie aan
Zeefdruk jan v wensveen shipped kunst striptekenaar haarlem afmetingen met passe-partout 46 x 42 cm beeld 32 x 27 cm exclusief ve
€ 90,00
Jaap visser glooiend hollands landschap korenschoven vermelding in scheen en in jacobs. Afmetingen 70 x 50 cm exclusief verzendkos
€ 36,00
Ets g borgman rotterdam laurenskerk vanaf torenstraat kan ook een litho zijn maar ik wil niet de lijst kapot maken afmetingen met
€ 38,00
Gravure 1793 carel baron van boetzelaer reinier vinkeles portret van carel baron van boetzelaer, luitenant-generaal en gouverneur
€ 44,00
Apart schilderij op doek bemanning verlaat brandend schip roeiboot. Afmetingen 50 x 20 cm exclusief verzendkosten verzenden voor r
Haan varken houten lijst kunstschilder vos prachtig werkje en mooie compositie afmetingen met lijst 33 x 27,5 cm beeld 24 x 18 cm
€ 280,00
Kunstdruk henri schneider breda de fiets versie 2 erotiek hele goede kwaliteitsdruk op stevig papier. Verstevigd met karton achter
€ 75,00
Wintergezicht op de snoekjesgracht hollenberg -sap wintergezicht op de snoekjesgracht vanaf de snoekjessteeg. Klassiek ghettohoekj
Maastricht v d pietersberg gezien 1858 ir w c j witteveen (cadeau!!!) Maastricht van den st pietersberg gezien origineel werk: g