Wij bemiddelen ook bij uw nalatenschap van ansichtkaarten of veilen deze voor u in onze maandelijkse veilingen, maar tevens ookdoe
Met spoed inbreng gevraagd van postzegels - postukken v.d.maandelijkse veilingen, maar tevens doen wij ook aan in koop oude sierad
Wij betalen momenteel een hoge prijs voor nalatenschappen van munten en bankbiljetten, maar tevens doen wij ook aan in koop oude s
Alle sets zijn los te koop v.d. Helft v.d. Cat.waarde thema sets konklijke nederlandsche munt met euromunten en speciale penning
€ 30,00
3 promotiesets euromunten 2002-2003-2205 vvv met euro cheque de portokosten zijn voor de koper veilinghuis de voorstraat voorstraa
€ 20,00
2 muntmeestersets door de eeuwen heen 2003 en 2005 de portokosten zijn voor de koper veilinghuis de voorstraat voorstraat 23 8011m
€ 55,00
5 prooflike sets euromunten 1999-2003 in houten verpakking thema metalen van de euro in houten standaard c.w. 100,00 De portokos