Beschrijving
Oud terracotta wijwatervat met 2 cherubijnen verborgen achter zijzuilen.
Aan de voet van de stijgers zijn ook twee duiven te zien die symbool staan voor vrede.
In het midden van het beeld is een voorstelling van een
Sint Franciscus met 3 geschilderde duiven.
Het wijwatervat is in uitstekende staat, zonder breuken of beschadigingen.
En het is onberispelijk bewaard gebleven, alsof het een museum is.
Het oppervlak van het beeldhouwwerk is met de hand geschilderd en er zijn overal scheuren te zien, mogelijk als gevolg van de leeftijd.
Zeer, zeer, zeer mooi item, klaar om tentoongesteld te worden.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te bieden...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
2x bekeken
0x bewaard
Sinds 6 dec '25
Advertentienummer: a1520735198
Populaire zoektermen
oude boekenAntiek | Boeken en Bijbelskarl may boekenoude bijbelszeldzame boekenrussische boeken17e eeuwjules verne boekenantiek fotoalbumcharles dickens boekentarzan boeken16e eeuwantiek surinamecharles dickens boekenrolluik secretaire in Kasten | Secretairesmazda 6 2008 in Mazdakaj franck in Keuken | Serviesjanbibejan kapstok in Woonaccessoires | Kapstokkenhamster loopwiel in Knaagdieren en Konijnen | Hokken en Kooienrussisch antiekheerenveen in Kinderkamer | Beddensuzuki gt550 onderdelen in Onderdelen | Oldtimers29 voorvork in Fietsonderdelenhouten slippers in Curiosa en Brocante