Beschrijving

Een 18k geelgouden zegelring met Arabische inscriptie, met jemenitische carneool, afkomstig uit het Midden-Oosten, uit de XXe eeuw, gewicht 10,9 g en in goede staat.



Ring met zegel. Het zegel is een oude Jemenitische corniola van hoge kwaliteit en transparantie, met een inscriptie in het Arabisch. De corniola is altijd het voorkeursmateriaal geweest voor zegels, omdat het perfect losliet van de was.
Ringmaat: 54 (EU) / 14 (IT) / 6 ¾ (VS) - Totaalgewicht: 10,9 g


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    9x bekeken
    1x bewaard
    Sinds 29 nov '25
    Advertentienummer: a1520547168