Camper Mercedes-Benz SPRINTER 311CDI - 2007 Wit

6256sinds 30 jun. '25, 06:45
€ 26.000,-
Merk & Model, uitvoering
Mercedes MERCEDES, .
Bouwjaar
2007
KM stand
168.000 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat
Motorinhoud
2.1 liter
Vermogen
108 pk
Basis
Merk & Model
Mercedes MERCEDES
Uitvoering
.
KM stand
168.000 km
Brandstof
Diesel
Bouwjaar
2007
Carrosserie
Overige carrosserieën
Transmissie
Automaat
Kenteken
ZD-699-D
Aantal stoelen
6
Bekleding
Stof
Kleur
Wit
Interieur
Grijs
Aandrijving
Achterwiel
Motor
Motorinhoud
2.1 liter
Vermogen
108 pk
Milieu
Brandstof
Diesel
CO2-uitstoot
112 g/km
Emissieklasse
Euro 4
Geschiedenis
APK tot
09 februari 2026
Aantal eigenaren tot en met nu
1
Eigenaar sinds
24 april 2019
Type laatste eigenaar
particulier
Datum registratie Nederland
09 juli 2007
Nieuwprijs vanaf
€ 72.213,00
Opties
  • Airbags
  • Alarm
Afmetingen en gewicht
Lengte
4.75 m
Breedte
1.83 m
Hoogte
1.46 m
Leeg gewicht
2.413 kg
Max. toelaatbaar gewicht
3.500 kg
Gewicht aanhanger geremd
2.800 kg
Gewicht aanhanger ongeremd
750 kg
Kosteninschatting gebruik
Wegenbelasting
€ 277,67 per maand
Reparaties en onderhoud
€ 114,76 per maand
Banden
€ 48,60 per maand
Brandstof verbruik / maand
€ 213,16 per maand
Kosten p/m
€ 654,19
Per kilometer
€ 0,52
Per jaar
€ 7.850,28
Deel via
of

Beschrijving

Deze droomcamper rijdt als een vorst. Het is een automaat.
Motor diesel 2.2 liter heeft 168.000 km gelopen en slechts 2 vorige eigenaren. 

Net terug van een mooie rondreis door Oostenrijk, Italie en Spanje.
In deze Sprinter L2 /H2 kun je gewoon rechtop staan, achter het bed past 1 fiets. Goed bed met zeer dikke matras en prachtige grijze stoffering. Geschikt om zakelijk te gebruiken als ‘digital nomad’. Valt onder Youngtimer regeling. De camper heeft geen airco.

2 Stoelen voorin en doorgang naar achter. Hiertussen kun je de porta potti zetten. Binnen twee stoelen tegen over elkaar met daar tussen een tafeltje, deze kan s'avonds naar beneden. Als je de stoelen uitklapt heb je een twee persoons bed dat lang genoeg is voor iemand tot 2 meter.

Naast het bed een kast met 3 schuifdeuren op rails voor opbergruimte (dit werkt helaas een beetje omslagtig doordat er blokjes op moeten als je gaat rijden omdat het anders te veel gaat schuiven, je zou kunnen overwegen om er gewone schuifdeurtjes in te zetten). Onder de gootsteen zit er aan de achterkant van het kastje een opening naar buiten voor het watersysteem. Hier kan de jerrycan met schoon water en een kleine vuilwater tank worden geplaatst. Het watersysteem heeft alleen koud water, warm water kan via de waterkoker. 

Aan de andere kant bevindt zich een keukenkastje, de koelkast en het kookgedeelte met een 2 pits inducutiekookplaat. Deze is op 220V ook off grid te gebruiken dankzij 2 zware accu’s onder de stoel. Op het dak liggen 2 zonnepanelen, die de accu’s laden.

De A+/A++ label Isotherm Cruise Elegance 130 compressor koelkast koelkast kan op 12V onderweg gewoon aanblijven.

Technisch wordt alles automatisch geregeld via een slimme Victron Installlatie. Je hoeft dus niet zelf na te denken met omvormers en de juiste volgorde aan/uit of andere gekkigheid. Alles is met 1 knop te bedienen. Het beste van het beste, voor ieders gemak.

Een extra accu onder de bijrijderstoel is voor de standkachel, zodat je ook als het iets kouder wordt gewoon lekker warm in de camper kunt zitten.

Verlichting LED en gedeeltelijk dimbaar.

Taxatiewaarde 28.000 euro.
Vraagprijs 26.000 euro.

Heb je vragen? bel gerust 06-44777447
Zekerheden van deze auto

Logische kilometerstand

De NAP-check heeft het als logisch beoordeeld

APK tot 9 februari 2026

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

Eerste eigenaar

Minder risico op verborgen problemen

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijkKeuringsrapport met adviesNu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Aankoopkeuring vanaf €179. Boek via Marktplaats en krijg 10% korting

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
Advertentienummer: m2284150718