Merk & Model, uitvoering
Suzuki Splash, 1.2 Exclusive 28.900 km +NAP 1e Eigenaar NL-auto
Bouwjaar
2010
Kilometerstand
28.973 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld 5 versnellingen
Motorinhoud
1.2 liter
Vermogen
86 pk

Beschrijving

Algemene informatie
Aantal deuren: 5
Kleur: Zilvergrijs metallic

Technische informatie
Vermogen: 63 kW (86 PK)
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Bandenmaat: 185/60 R15
Acceleratie (0-100): 12,0 s
Topsnelheid: 175 km/u

Maten en gewichten
Laadvermogen: 520 kg
GVW: 1.485 kg
Wielbasis: 236 cm

Interieur
Interieurkleur: Antraciet met blauw
Aantal zitplaatsen: 5

Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO₂-uitstoot: 131 g/km
Energielabel: C

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 114 - € 125 per kwartaal

Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Garantie bij keuze pakket v.a. 495,-: Zie onze website bij afleveringspakketten.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; vanaf 495,-

Comfort & Interieur
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airco
  • Boordcomputer
  • Elektrische ramen voor
  • Lederen stuurwiel
  • Radio-CD/MP3 speler

Exterieur
  • "Lichtmetalen velgen 15"""
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Metallic lak
  • Mistlampen voor

Veiligheid
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • Brake Assist System
  • Electronic Brake Distribution (EBD)
  • Extra getint glas
  • Startblokkering

Overig
  • 1e Eigenaar
  • Airco
  • Audio-installatie
  • Centrale deurvergrendeling afstandsbediening
  • Elektrische ramen voor
  • Getint glas
  • Lichtmetalen velgen
  • NAP rapport
  • Nederlandse auto met NAP
  • Parkeersensoren achter
  • PDC in de achterbumper
  • Startonderbreking
  • Stoffen bekleding
  • Striping
  • Stuurbekrachtiging
  • Toerenteller


Waarom jij kiest voor deze Suzuki Splash 1.2 Exclusive

Ontdek deze uitstekend onderhouden Suzuki Splash: ze heeft een opvallend lage kilometerstand van slechts 28.900 km, volledig aantoonbaar met een NAP-certificaat. Stap in en ervaar het zelf: de lage kilometerstand en daardoor minimale slijtage geven deze Suzuki Splash een heerlijk soepele rijervaring. Ze komt van de eerste eigenaar en is origineel nieuw in Nederland geleverd. Dankzij haar mooie uitstraling en betrouwbare onderhoudsgeschiedenis wil je direct met haar de weg op. Deze en nog veel meer kwaliteitsauto’s met lage kilometerstanden vind je bij T&O Auto’s. Zo geniet jij nog jarenlang van zorgeloos rijplezier!

* Voor de zakelijke rijder is deze Splash extra interessant dankzij de voordelige Youngtimer-regeling. Hierdoor profiteer je van een lage fiscale bijtelling, berekend over slechts ongeveer €1.500. Zo is deze Splash niet alleen een slimme, maar ook een voordelige keuze.


Refurbished Ride

Deze Suzuki Splash is een Refurbished Ride van T&O Auto’s. Dit betekent dat je haar bijna niet van een nieuwe auto kunt onderscheiden. Onze Refurbished Rides verkeren in topconditie en hebben geen schadeverleden. Zowel het interieur als exterieur zijn als nieuw en we controleren de auto op maar liefst 55 technische en 40 optische punten. Zo rijd jij altijd zonder zorgen rond.


Verzorgde buitenkant en fris interieur

Ze ziet er aan alle kanten verzorgd uit. Haar metallic grijze lak schittert in het licht en de 15 inch lichtmetalen velgen geven haar een sportieve touch. Het extra getinte glas en de elektrisch verstelbare én verwarmbare buitenspiegels in carrosseriekleur maken het plaatje compleet.

Binnenin is het net zo in orde met een verzorgd en fris interieur. Het leren stuur ligt prettig in de hand en de stoelen zitten comfortabel. Dankzij de in delen neerklapbare achterbank creëer je in een handomdraai extra laadruimte – handig voor boodschappen, weekendtrips of sportspullen.


Vol met comfort en slimme veiligheidsopties

Ze is verrassend compleet uitgerust: airco, radio-CD/MP3-speler, parkeersensoren achter, elektrische ramen en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening maken elke rit comfortabel. Veiligheid is ook top geregeld: met ABS, EBD, airbags rondom en stuurbekrachtiging ben je verzekerd van een veilige en ontspannen rit.


Kies voor de beste prijs-kwaliteitverhouding

Wellicht vind je een andere aanbieder met een Splash tegen een lagere prijs. Dan lijkt het aantrekkelijk om voor die auto te kiezen, maar een lagere prijs kan duiden op mindere kwaliteit. Denk aan meerdere eigenaars, een hogere kilometerstand, ontbrekende onderhoudsgeschiedenis of geen NAP-certificering. Ook kan het gaan om een import- of schadeverleden, minder extra’s of een aanbieder die geen service kan verlenen. Dit kunnen grote nadelen zijn.

Wil je jarenlang zorgeloos rijden? Bij T&O Auto’s kies je voor zekerheid, transparantie en kwaliteit. Zo weet je dat je niet alleen voordelig, maar ook verstandig koopt.


Ervaar haar zelf

De taxatiefoto’s zijn geplaatst en onze eigen professionele foto’s volgen snel. Maar het is veel leuker om haar met eigen ogen te zien. Plan een afspraak en maak een proefrit. Wedden dat je net zo enthousiast bent als wij? Voor je het weet, ben je verkocht. En natuurlijk staat de koffie klaar!


Openingstijden

Ma–Vr: 10.00–17.00 | Za: 10.00–16.00
Maak bij voorkeur een afspraak om wachttijd te voorkomen. Tijdens onze openingstijden ben je ook zonder afspraak welkom, al kan het zijn dat je even moet wachten.


Over T&O Auto’s

Welkom bij eersteklas BOVAG-autobedrijf T&O Auto’s: de occasiondealer van ’t Gooi en omstreken die staat voor kwaliteit. Ons familiebedrijf is al vier generaties lang werkzaam in de automobielbranche. Alle occasions zijn ingekocht na een vakkundige inspectie, zodat jij altijd verzekerd bent van een goede aankoop. Wat kun je van ons verwachten? Enthousiasme voor alle automerken en een professioneel team dat alles weet over het autovak. Bij T&O Auto’s staat de klant én zijn mobiliteit altijd op nummer 1!

Wij zijn aangesloten bij de BOVAG en bieden je de vrijheid om het BOVAG-pakket tegen een meerprijs af te sluiten. We begrijpen dat elke klant specifieke wensen heeft wat betreft garantie bij de aankoop van een occasion. Daarom bieden we niet standaard alle auto’s met een BOVAG-garantie, maar laten we de keuze aan jou. Standaard leveren we alle auto’s met het basispakket tegen een aantrekkelijke meeneemprijs. Wil je extra service en garanties? Kijk dan op onze website voor meer informatie. Je hebt de keuze: een full-servicepakket of de auto direct meenemen. Jij beslist!

T&O Auto's
Middenweg 141A
1394AH NEDERHORST DEN BERG
Tel: 0294254002
Fax: 0294254993
E-mail: info@degarage.net
Wij zijn aangesloten bij de BOVAG
Zekerheden van deze auto

Logische kilometerstand

De NAP-check heeft het als logisch beoordeeld

APK bij aflevering

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

Dealer onderhouden

Onderhoud en reparaties bij erkende dealer gehad

Eerste eigenaar

Minder risico op verborgen problemen

Highlights
Financiering mogelijk bij aanbieder
Dealer onderhouden
NAP: logische km-stand
APK: Bij aflevering
Eerste eigenaar
Geschikt voor alle milieu/emissie zones
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nederhorst den Berg

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
134x bekeken
3x bewaard
Sinds 26 okt '25
Advertentienummer: m2326653596