D. Husken - De mandala als helend beeld

Bieden
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 4,25
111sinds 14 apr. '25, 08:49
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeInstructieboek
Jaar (oorspr.)2007
AuteurD. Husken

Beschrijving

In de ronde vorm van de mandala beoefen je het proces van de stilte en word je je bewust van het Nu-moment. Je voelt jezelf heel, wat wil zeggen dat je bewust aanwezig bent in alles wat je doet. Hierbij openen je ogen zich als vanzelf voor de scheppingskracht in Al wat leeft.

Aan de hand van achtergrondinformatie, oefeningen en technieken leidt deze herziene editie van De mandala als helend beeld je naar de essentie van de mandala: het ervaren van de ruimte als rustpunt in jezelf. Door op een creatieve, soms meditatieve, manier de mandala te betreden, ontmoet je het wezenlijkste deel van jezelf, datgene wat 'in stilte' meekijkt met jouw ervaringen van alledag.

Het boek helpt je spelenderwijs de ruimte binnen jezelf op een creatieve manier te ontdekken. Je kunt zelf direct aan de slag gaan door:

•binnen de mandalavorm te kleuren op wit, zwart of gekleurd papier;
•het leren tekenen van natuurlijke, organische, bewegingen;
•meditatief mandala's te tekenen;
•je geboortedatum als uitgangspunt te nemen bij het tekenen;
•in kruissteekmotieven of vrij te borduren;
•op een zelfgemaakte mandala te mediteren;
•en nog veel meer...


☆Kijk ook eens bij mijn andere advertenties voor nog meer boeken.

☆Snelle verzending! (Verzendkosten en risico voor koper, ophalen mag natuurlijk ook)

☆Ik verkoop niet met kopersbescherming, dit kan ik helaas niet zelf (meer) uitzetten.

☆Krijgt u geen reactie dan is uw bod te laag.
Advertentienummer: m2257185236