Filosofie en de zin van het leven 9789029076227 J. Baggini

00sinds 21 jun. '25, 13:57
€ 28,90
Verzenden
Deel via
of

Kenmerken

AuteurJ. Baggini
ConditieZo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)9789029076227
Jaar (oorspr.)2005

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Filosofie en de zin van het leven
Auteur: J. Baggini
ISBN: 9789029076227
Conditie: Als nieuw

'U bent T.S. Eliot,' zei een taxichauffeur tegen de beroemde dichter toen hij in zijn wagen stapte. Eliot vroeg hem hoe hij dit wist. 'Och, ik heb een oog voor beroemdheden,' antwoordde hij. 'Gisteravond nog pikte ik Bertrand Russell op en ik vroeg hem: 'Nou, Lord Russell waar gaat het allemaal om? En weet u, hij kon het me niet zeggen.' Een idioot kan meer vragen dan tien wijzen kunnen beantwoorden. Maar dat wil nog niet zeggen dat die vragen dan maar niet gesteld moeten worden.

In Filosofie en de zin van het leven verdiept de Engelsman Julian Baggini zich in een aantal essentiële vragen rond de zin van het leven, zonder daarbij zijn toevlucht te zoeken tot de hogere machten, spiritualiteit of gewoon onbegrijpelijke antwoorden. Waarom zijn we hier? Wat is het doel van ons leven? Is het genoeg als we gelukkig zijn? Zijn we op aarde om anderen te helpen, of alleen onszelf? Vaak zijn de vragen die Baggini stelt al door grote filosofen behandeld. Baggini vat hun standpunten dan begrijpelijk samen en illustreert ze met scènes uit westerns, Monty Python of met opmerkingen uit de kleedkamer van de Dallas Cowboys.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1515126546