Titel: Mateloos verlangen
Ondertitel: Meer dan 100 verschillende gedichten over diversiteit
Taal: Nederlands
Aantal pagina's: 176
Staat van het boek: Zeer goed. Zie foto's.
Kijk ook eens naar de foto's van de inhoudsopgave om te zien wat er aan bod komt in dit boek.
Boekomschrijving:
Meer dan 100 veelkleurige gedichten over diversiteit. Speciaal geschreven voor deze urgente uitgave door ervaren en onervaren, bekende en onbekende schrijvers met een speciale band met het onderwerp. Allemaal vieren ze de liefde, omarmen ze elkaar op zoek naar erkenning, vrijheid en verbinding in onze hedendaagse samenleving.
Splinter Chabot schreef een speciaal voorwoord 'Voor wie nog zoekt. Voor wie wel al heeft gevonden maar voor wie nog een maatje nodig heeft. Kortom, voor iedereen die de liefde wil vieren en mateloos wil verlangen'.
Met medewerking van o.a. Dolly Bellefleur, Abdelkader Benali, Gershwin Bonevacia, Babeth Fonchie Fotchind, Johan Fretz, Jurre Geluk, Eva Gerlach, Valentijn Hoogenkamp, Falun Ellie Koos, Anne Vegter en Rik van de Westelaken.
Op te halen in Amsterdam Zuid. Kan ook worden verstuurd (Risico en verzendkosten zijn voor de koper).
Kijk ook eens bij mijn andere advertenties voor meer boeken.