BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.
Titel: Paarden tekenen in 15 minuten
Auteur: Diana Hand
ISBN: 9789048312658
Conditie: Als nieuw
Paarden zijn door hun kracht, elegantie en schoonheid altijd al een favoriet onderwerp geweest van kunstenaars. Ze vormen ook een van de uitdagendste onderwerpen.
Met Paarden tekenen in 15 minuten leert u in korte tijd de essentie van de paardenkunst. Kunstenares Diana Hand leert u de vaardigheden en technieken die u in staat stellen het paard vast te leggen, van snelle expressieve schetsen in het veld tot uitgewerkte studies en portretten. U zult begrijpen hoe het skelet en de spieren van het paard zichtbaar worden in zijn lichaam en beweging, hoe u naar de houding van een paard moet kijken en deze realistisch kunt weergeven. Daarnaast ontwikkelt u met behulp van dit boek uw eigen tekenstijl.
- Effectieve methode om uw zelfvertrouwen en vaardigheden te ontwikkelen
- Rijk geïllustreerde en eenvoudige stap-voor-stapoefeningen maken het voor iedereen gemakkelijk om een paard overtuigend weer te geven.
Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:
- Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
- Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
- We checken alle boeken eigenhandig
- Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
- 30 dagen retourgarantie