Kenmerken

Conditie
Gelezen
Type
Verhalen
Jaar (oorspr.)
2015
Auteur
Dawn French

Beschrijving

Verzenden: 4,30 euro / Of 3,80 euro naar een ophaalpunt van DHL.

De derde roman van de hand van de grappige en bekende Britse comedienne Dawn French, ook bekend van de tv shows French and Saunders.
In dit boek is de humor iets meer indirect dan in het hartverwarmende en lachwekkende a tiny bit marvellous. Daarbij is het literaire gehalte in kwaliteit nog iets hoger gestegen. Grappig, mooi en herkenbaar blijft het echter. In dit boek leest u over de hilarische avonturen van Rosie Kitto, en echte Britse jongedame die zich aanmeldt als lagere school lerares in een New Yorkse wijk bevolkt door de upper middle class die hun eigen stricte sociale codes hebben. Plezier is er niet bij, nooit zeggen of alten zien wat je echt denkt. Allemaal maskers. Maar dan kent men rosie kitto dus nog niet. Zij is zich niet bewust van de plaatselijke manieren en gaat met openheid, en hartelijkheid op haar doelen af. Het duurt even maar dan blijkt het allemaal erg bevrijdend voor iedereen. Humor, chicklit, familie plezier. Weer een aanrader van Dawn French.

Boek: tweede hands en bijna zo goed als nieuw. Geen slijtage aan de kaft en nauwelijks zichtbare gebruikssporen. Geen namen, inscripties, vlekken of vouwen in het boek.
Format: grote pocket, kleine 3/4 formaat soft cover met geplastificeerde kaft.
Engelstalig (!), 376 Bladzijden
Uitgegeven: eerste uitgave was in 2015. Penguin books, London, UK. 2016.

Zoals altijd op te halen in Groningen. Eventueel lokaal te bezorgen of te verzenden. Let op: Verzenden op risico van de ontvanger.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Groningen
8x bekeken
2x bewaard
Sinds 8 mei '26
Advertentienummer: m2397499442