Heather Morris - De vrouwen van het kamp

Bieden
Verzenden
40sinds 13 mei. '25, 16:14
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
HerkomstNederland
Jaar (oorspr.)2024
AuteurHeather Morris

Beschrijving

Ondertitel: In gevangenschap hebben ze alleen elkaar nog

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 384

Contributors: Karin de Haas

De vrouwen van het kamp is een prachtige, ontroerende roman van bestsellerauteur Heather Morris. Een aanrader voor de lezers van De tatoeëerder van Auschwitz.

Als Singapore in 1942 in handen valt van Japan, smokkelt de Engelse muzikant Norah Chambers haar achtjarige dochter de stad uit en gaat ze aan boord van het koopvaardijschip de Vyner Brooke. Ook Nesta James, een Australische verpleegkundige, stapt aan boord. Enkele dagen later wordt het schip midden op zee gebombardeerd.

Norah en Nesta weten wonder boven wonder de kust van het door Japan bezette Indonesië te bereiken, om vervolgens terecht te komen in het beruchte interneringskamp Palembang op Sumatra. De vrouwen hebben jarenlang alleen elkaar om zich aan vast te houden, maar blijven manieren vinden om hoop te houden.

Over De drie zussen van Auschwitz:

‘Deze Australische schrijfster vertelt wederom een waargebeurd oorlogsdrama...
Advertentienummer: m2267778402