Stormachtig Berlijn (9789402708974, Evi Dekker)

€ 10,25
Verzenden
€ 3,50
120sinds 24 aug. '22, 17:48
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

Stormachtig Berlijn
Uitgeverij: HarperCollins
ISBN: 9789402708974
Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in herfstig Berlijn, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.

IEMAND WEET VAN SUZANNES DUBBELLEVEN IN BERLIJN...

Suzanne begint steeds meer naam te maken als grensverleggend interieurontwerpster. Haar inspiratie haalt ze uit het bruisende Berlijn, waar ze minstens eens per maand komt om indrukken op te doen. 's Nachts gaat ze er helemaal los in de clubs, waar iedereen haar kent als Zoey.

Jarenlang weet ze haar twee levens gescheiden te houden. Totdat ze aan de bar van de Berghain, haar favoriete club, door een man bij haar echte naam wordt aangesproken. Hij blijkt akelig veel van haar te weten en maakt al snel duidelijk wat hij wil: haar bedrijf overnemen, met haar erbij. Suzanne moet vechten voor haar onafhankelijkheid, want deze tegenstander is meedogenloos...

'Bijzonder spannend.' NBD



Gratis verzending bij besteding vanaf €25 euro (daaronder €3,50 euro verzendkosten)
Zeer scherpe prijzen. Ons aanbod is beperkt OP=OP!


Onze boeken zijn nieuw en ongelezen er kan echter een minimale beschadiging aanwezig zijn zoals een klein vouwtje, deukje, knikje etc. Al onze boeken met de conditie "als nieuw" zijn geschikt om cadeau te geven. Kijk naar de exacte conditie op onze website.

www.boeklin.nl
info@boeklin.nl
WhatsApp: 06-41130455

Voor meer informatie over dit artikel of direkt bestellen, klik op onderstaande link:
Advertentienummer: a1447299381