Dochters van de Dordogne 1 - Dochters van de Dordogne

€ 10,99
Verzenden
Verzenden voor € 3,50
30sinds 24 mei. '24, 00:27
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

Dochters van de Dordogne 1 - Dochters van de Dordogne
Uitgeverij: HarperCollins
ISBN: 9789402708899
Eerste deel in een grandioze nieuwe trilogie van bestsellerauteur Dinah Jefferies.

Frankrijk, 1944. In het dal van de Dordogne, in een oud stenen huisje aan de rand van een lieflijk dorpje, hopen drie zussen op een spoedig einde van de oorlog. Hélène, de oudste, probeert de familie bijeen te houden, zelfs als de nazi's dichter- en dichterbij komen. Elise, de rebel, is vastberaden: zij gaat bij het verzet, koste wat kost. Florence, de dromer, fantaseert over een tijd waarin ze weer vrij kunnen zijn. Maar dan gaat alles mis. Ongewild komen de zussen tussen twee vuren te staan. En dan komt ook een lang bewaard familiegeheim aan het licht.

Dochters van de Dordogne is een onweerstaanbare roman over moed, familie en je eigen weg vinden - perfect voor lezers van Muna Shehadi, Lucinda Riley en Santa Montefiore.

'Mijn ideale boek; een geheim, liefde, verdriet en blijdschap - ik kon niet stoppen met lezen.' Santa Montefiore

'Een geslaagde roman over liefde, moed en vriendschap in oorlogstijd.' NBD

 

Gratis verzending bij besteding vanaf €25 euro (daaronder €3,50 euro verzendkosten)
Zeer scherpe prijzen. Ons aanbod is beperkt OP=OP!


Onze boeken zijn nieuw en ongelezen er kan echter een minimale beschadiging aanwezig zijn zoals een klein vouwtje, deukje, knikje etc. Al onze boeken met de conditie "als nieuw" zijn geschikt om cadeau te geven. Kijk naar de exacte conditie op onze website.

www.boeklin.nl
info@boeklin.nl
WhatsApp: 06-41130455

Voor meer informatie over dit artikel of direkt bestellen, klik op onderstaande link:
Advertentienummer: a1501969845