Sultans of swing ; door Bart Jungmann, Fred Segaar

30sinds 19 jul. '25, 23:15
€ 4,95
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via DHL vanaf € 3,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen
SoortLopen en Fietsen
Jaar (oorspr.)2008
Auteur Bart Jungmann, F Segaar

Beschrijving

Verzenden: 3,75 euro / Of 3,25 euro naar een ophaalpunt van DHL.

Tractatie voor de echte wieler liefhebber: Het verhaal van de legendarische wielerploeg pdm met Harrie Jansen, Peter Stevenhaagen, Steven Rooks, Marc van Orsouw, Wim Arras, Pedro Delgado en andere grote fenomenen aan het woord en op de fiets.

Sultans of Swing, eerder verschenen als nummer 19 van De Muur, vertelt het dramatische verhaal van de roemruchte wielerploeg pdm, die met renners als Steven Rooks en Gert-Jan Theunisse grote successen vierde, maar later achtervolgd werd door (doping)affaires en uiteindelijk ten onder ging aan haar eigen ambities. De geschiedenis van pdm is als het klassieke verhaal van Icarus, van een hoge vlucht die wel moest eindigen in een diep dal, van een ploeg die gold als de beste ter wereld en er niet in slaagde het hoogste te bereiken.

"Onthullend en fascinerend." De Pers
"De schrijvers werken in hun vlot opgeschreven boek mooi toe naar de climax, de Intralipid-affaire van de Tour van 1991." AD (waardering 4 sterren)
"Smullen. Heerlijk themanummer, deze boeiende reconstructie." Friesch Dagblad

Boek: Tweedehands met slechts zer lichte gebruikssporen. Klein beetje aantasting van de rechter bovenhoek van het front van de kaft. Geen namen, inscripties, vlekken of vouwen in het boek
Format: 3/4 formaat soft cover met geplastificeerde kaft
Nederlandstalig, 145 bladzijden
Uitgegeven: Eerste uitgave was in 2008. Uitgeverij L.J. Veen, Amsterdam / Antwerpen.

Zoals altijd op te halen in Groningen, eventueel lokaal te bezorgen of te verzenden. Let op: Verzenden op risico van de ontvanger.
Advertentienummer: m2290690693