Verzenden: 3,75 euro / Of 3,25 euro naar een ophaalpunt van DHL.
Betaal nu met paypal via onze betaal link, QR Code of e-mail factuur en krijg 10% korting!
Engelstalig (!) boek / Proefschrift
Copie van het proefschrift van de Rijks Universiteit Leiden van Katarzyna Joanna Cwiertka aangaande het ontstaan van de moderne culinaire tradities in het land Japan. Het geheel leidde tot haar doctoraat in de Sociale wetenschappen afdeling culturele antropologie.
Alles over het moderne Japanse dieet en eetgewoonten en hoe zij historisch onstaan zijn. Wetenschappelijk ontleed door Katarzyna Joanna Cwiertka tegenwoordig professor in de moderne Japan studies te Leiden.
Boek: Tweede hands maar ongelezen. Geen slijtage aan de kaft. Geen namen, inscripties, vlekken of vouwen in het boek.
Format: Groot A4 formaat soft cover met geplastificeerde kaft.
Engelstalig (!), 232 bladzijden
Uitgegeven: 1999, Leiden.
Zoals altijd op te halen in Groningen. Eventueel lokaal te bezorgen of te verzenden. Let op: Verzenden op risico van de ontvanger.