Kenmerken

Adverteerder
Particulier
Aantal slaapplaatsen
tot en met 3
Type
Buscamper of Camperbus
Kilometerstand
165000
Bouwjaar
2009
Merk Motor
Brandstof
Transmissie
Indeling zitgedeelte
Opbouw lengte
5 tot 6 meter
Soort verwarming
Laatste onderhoudsbeurt
7 tot 12 maanden geleden
Interieur
  • Omvormer
  • Watertank (Schoon)

Beschrijving

Omdat deze gave, zeer betrouwbare, eenvoudige, rauwe en stoere camper te klein wordt voor ons (lees; meer sportspullen....) staat dit avonturenmonster te koop, we gaan voor een grotere camper. Hij heeft ons ontelbare gave herinneringen bezorgd en staat klaar om de volgende liefdevolle eigenaar nog meer avonturen te laten beleven. Hij was afgelopen winter eigenlijk economisch afgeschreven omdat door de leeftijd (2009) het kunstof spruitstuk vervangen moest worden, maar we konden het niet over ons hart verkrijgen onze groene vriend af te schrijven, dus we hebben een bank overvallen en de boel laten repareren en vervangen (€ 9560);
- spruitstuk
- gereviseerde cilinderkop
- cilinderkop deksel en pakking
- distributieriemen
- nieuwe olie in de remmen
- accu, plus nieuw laad-en startcircuit
- 4 injectoren
- gloeispiralen
- remtang links achter
- motor toerentalsensor
- nokkenas sensor

Hij loopt weer als een zonnetje en kan er weer flink wat kilometers tegenaan! 

Achterin ligt een lengte bed (140x190) die opklapbaar is om bij de keuken te kunnen (nooit gebruikt). En voldoet aan alle campereisen, staat ook op camperkenteken. Voorin kan een kleinere avonturier op een plank over de voorstoelen ook dromen over volgende de volgende berg of rivier die hij/zij gaat overwinnen! 

De garage is geschikt voor drie volwassen mountainbikes, sups, klimtouwen, surfpakken en andere sportzooi. En voorzien van een uitschuifbare keuken. Er kunnen ook nog fietsen achterop. 

In 2020 hebben we deze Opel Movano uit Belgie geimporteerd die zijn leven bij de ME heeft doorgebracht. Hij heeft (bijna overal) kogelvrij glas, dus je hoeft bang te zijn voor inbraak via een raampje..

De voorstoelen zijn vervangen door nieuwere exemplaren uit een Movano uit de 2010 serie. 

Nog meer toffe feitjes;
- Gespoten in raptorliner lak (goed beschermd tegen roest!!)
- Geen roest
- gehele inbouw van zeer sterke en lichte aluminium profielen
- standkachel op diesel onder de voorstoelen
- 110AH huishoud accu (in maart 2025 vernieuwd)
- 4 laadpunten
- land laadkabel voor aan de paal op de camping
- 120w zonnepaneel
- ventilator in het dak
- Offroad banden voor avonturen buiten de gebaande paden
- 2,5ltr. Turbo diesel 120pk (Euro)
- 5 personen op kenteken
- #erzitweinigopduskanerweinigstuk
- Evt incl. daktent voor twee personen
- Hij straalt ervaring uit door wat butsen, krassen en wat andere kleinere onvolkomenheden

Kom kijken en een rondje rijden!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Alkmaar
3.078x bekeken
83x bewaard
Sinds 20 sep '25
Advertentienummer: m2313410266