Kenmerken

Adverteerder
Particulier
Aantal slaapplaatsen
tot en met 3
Gewicht leeg
tot 500 kg
Indeling
Treinzit
Merk
Bouwjaar
1993
Type bed
Omvormbare zithoek
Opbouw lengte
4 tot 5 meter
Accessoires
Gascomfoor, Hefdak, Koelkast, Luifel, Openslaande ramen, Reservewiel, Stabilisator, Uitbouw voortent

Beschrijving

Lichtgewicht!!! Mooi klein formaat en toch comfortabel ruim mede door het hefdak!
Ik heb nog geen gelijkwaardige vervanger voor dit model gevonden, dus dit is de meest praktische kleine caravan die ik heb ontdekt!

Met pijn in mijn hart zet ik mijn knusse Kip te koop. 3,5 jaar heb ik er enorm plezier van gehad! Zo makkelijk te rijden (met mijn 1.3 goed te trekken) door de stabilisator en zonder extra spiegels! Kleine straatjes, heuveltjes, t maakt niets uit.
Het voordeel van een kleine caravan is dat je binnen no time gesetteld bent.
Ik duw ’m zelf op zijn plek, sluit de elektriciteit aan, pootjes uitdraaien, dakje omhoog, binnentafel naar buiten aan de op de zijkant bevestigde houder en stoeltje ernaast. Koud drankje erbij en je voelt je als een koningin! ‘s Avonds gaan de buitenlichtjes op zonne-energie aan die ik er overdag aan gehangen heb. En als ik langer ergens stond, zette ik de grote originele Kipluifel op. In mijn eentje snel geregeld! En in de winter ben ik er met flinke vrieskou en sneeuw mee weg geweest: isolatie werkt perfect! Klein mobiel kacheltje erin en ik stikte van de hitte 😅 Maar ook overdag toeven op de Brouwersdam was ideaal! Kleine porta potti (wordt niet meeverkocht) in de kast. Douchen aan t strand. Koken op gas aan zee; gewoon aangekoppeld laten staan met t neuswiel naar beneden. Pootjes uitdraaien is niet eens nodig. Privé omkleedruimte en schaduwplek met al je spulletjes onder handbereik. Deur kan half open, dus hond of kind kan even afgesloten en toch open in de ‘box’ een dutje doen. Ook als t bloedheet is kun je met slapen de bovenkant van de deur open laten, terwijl het deel beneden op slot zit.

Waarom dan toch verkopen?
Door de leeftijd heeft ze nu echt liefdevol onderhoud door een handige Harry/Harriette nodig. Kon ik t maar zelf.. In de winter kan dat rustig uitgevoerd worden, waarna je er écht een topcaravan aan hebt!!!!
Ze hangt prima achter de auto: remmen, achterlichten en aankoppeling met stabilisator zijn prima in orde. 3,5 jaar geleden heb ik er een nieuwe gasslang, neuswiel en breekkabel op laten zetten door een garage, toen ik daar een BOVAGkeuring liet uitvoeren. Documentatie èn de Kipbrochure aanwezig. Bandjes kunnen binnenkort vervangen worden doordat levensduur overschreden gaat worden.
Ik ben er nog begin november 3 nachten mee weggeweest. Hefdak werkt ook prima. Het doek heb ik vorig seizoen schoongemaakt en opnieuw geïmpregneerd en wat hoekgaatjes (die ontstaan doordat het door de jaren klem komt te zitten als het dak dicht zit) met weersbestendig ductape dichtgemaakt, dus het is insectvrij en doet prima wat het moet doen.

Als je haar de liefde kunt geven die ze nodig heeft en weet wat je doet (ik weet dat niet en dus moet ik verkopen), heb je écht een unieke schat: heel praktisch en knus met een superruim bed van 1.90-1.60m. Ze verdient de aandacht en ik gun een ander het plezier dat ze brengt!
En Kip blijft een degelijk Nederlands merk.

De vorige eigenaar heeft nieuwe electriciteit aangelegd. Ook is er toen een nieuwe waterslang en ik dacht nieuwe waterpomp aangelegd. Dit seizoen heb ik dat helemaal niet gebruikt uit gemak, maar het werkte altijd prima. Ook de te wassen bankhoezen en gordijntjes zijn nu zo’n 4 jaar oud en in keurige staat. Hun -nog steeds niet lege-gasfles zit er ook nog in.

Het is echt een schatje waar je zóveel plezier van kunt hebben (heb ik ook gehad!). Als je de reparaties klaar hebt, kan ze weer volop mee op reis!!

NB Ik zoek echt een liefhebber die haar geeft wat ze verdient en er ook echt van gaat genieten! De lage prijs is €3.000,- incl. originele en goede luifel!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Huizen
133x bekeken
5x bewaard
Sinds 2 dec '25
Advertentienummer: m2340884491