2x Peter Sellers The party + After de fox dvd

50sinds 19 jul. '25, 12:11
€ 10,00
Verzenden
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
GenreKomedie
Periode1960 tot 1980

Beschrijving

Te koop aangeboden 2 dvd's met PETER SELLERS:


1- THE PARTY (Dubbel-dvd)


Regie van Blake Edwards


Met : Peter Sellers, Claudine Longet, Steve Franken, J. Edward McKinley, Carol Wayne, Marge Champion, Denny Miller, Gavin MacLeod


Hollywood gigant Fred Clutterbuck geeft niet zomaar een feestje, hij geeft Het feest van het jaar! Iedereen die ook maar iets met Hollywood van doen heeft is er, van prachtige modellen en bevallige starlets tot machtige producers en zelfs een baby olifant. Maar door een verkeerd gelopen uitnodiging is ook altijd stuntende en door pech achtervolgde Indiase acteur Hrundi V. Bakshi (Peter Sellers) aanwezig. Chutterbuk's megafeest loopt uit op een complete ramp want bij Bakshi zit het ongeluk in ee nklein hoekje..Bakshi's is het ongeluk zelf!

---------------------------------

Regisseur Blake Edwards en acteur Peter Sellers maakten samen de fameuze reeks Pink Panther-films. In deze maffe, bont vormgegeven komedie speelt Sellers Hrundi V. Bakhsi, een bescheiden Indiase acteur die een sjiek feestje van een Hollywoodstudiobaas danig in de war schopt. Tikje gedateerd in sommige opzichten (bruine makeup voor een blanke acteur) is The Party tegelijkertijd een vrolijke opeenstapeling van slapsticktaferelen. Hrundi hannest onhandig met een knoppenpaneel, en zorgt met een papegaai en een beschilderde olifant voor chaos rond en in een onstuimig schuimend zwembad.




2- AFTER THE FOX

Regie:Vittorio De Sica


Met: Peter Sellers, Britt Ekland, Victor Mature, Martin Balsam, Akim Tamiroff, Maria Grazia Buccella, Paolo Stoppa

Peter Sellers speelt een Italiaanse meesterdief, die niet uit de gevangenis kan blijven. Zijn laatste plan is om miljoen aan gestolen goud van Cairo naar Rome te transporteren. Om niet gepakt te worden doet hij zich voor als een 'Nouvelle Vague' regisseur die een misdaadfilm aan het maken is.

----------------------------------------------
Een Italiaanse gangster moet allerlei vermommingen aannemen om aan de politie te ontsnappen. Hij geeft zich uit als de regisseur van een film, waarin zijn zuster en een verlopen Hollywoodster de hoofdrol spelen, als dekmantel voor een goudtransport. Een onbevredigende combinatie van komedie in Italiaanse en Amerikaanse stijl met alleen verve in de zogenaamde 'filmscènes', dankzij de zelfparodie van Mature als ex-ster. Neil Simon schreef mee aan het scenario. Camerawerk van Leonida


De dvd's verkeren in goede staat enzijn voorzien van Nederlandse ondertiteling.


Brievenbuspost


Het betreft hier een vaste prijs.Mails over lagere prijzen worden niet beantwoord.


4 HALEN = 3 BETALEN De laagst geprijsde is dan gratis.
Overige advertenties van Filmhuis en docu
Meer van Filmhuis en docu
Bekijk alle
Advertentienummer: m2290495707