Kenmerken
Type
Overige typen
Conditie
Nieuw
Beschrijving
De Dehn HVI geleiderhouder wordt gebruikt voor bliksembeveiliging en kan met een schroefklem aan buizen worden bevestigd. De constructiehoogte is 16 mm en is geschikt voor een buisklembereik van 50 - 300 mm. Hij werkt veilig in explosiegevaarlijke omgevingen zoals Ex-zone 1 (gassen, dampen, nevels) en Ex-zone 21 (stof). De installatie voorkomt elektrische vonken naar naburige metalen onderdelen wanneer bliksemstroom door de HVI-geleider stroomt. De houder bevat een afstandshuls van 70 mm voor bevestiging op metalen constructiedelen zoals gevels. De houder en onderkant zijn gemaakt van RVS 304 (V2A) roestvrij staal, geschikt voor ronde geleiders met een diameter van 20 mm.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website. Wij zijn bereikbaar via support@tameson.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
11x bekeken
0x bewaard
Sinds 21 mar '24
Advertentienummer: a1499940438
Populaire zoektermen
oude kabelselektra kast buitenelektra kast waterdichtbouwkast elektraElektra en Kabelselektra klussengratis kabelstrekveer 20 meterverlengsnoer 20 meterelektra zegelsbouwkast elektra gebruiktelektra kast waterdichtelektra draadpartij kabelspopal nexus 3 in Fietsen | Jongens2.5 inch demper in Uitlaatsystemenpower twister in Fitnessmaterialenminerale wol in Isolatie en Afdichtinggehaakte letters in Kinderkamer | Inrichting en Decoratietv dvd in Vintage Televisiesopgezette vlinder in Dierenverzamelingenmash 50 in Motoren | Mashkate gwynn in Hobby en Vrije tijdlavor in Hogedrukreinigers