Kenmerken
Type
Overige typen
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Deze afdichting uit de System 55-serie van Eaton Holec is geschikt voor poortopeningen van Eaton groepenkasten. Het blind inzetstuk is geschikt voor een poortopening van 160 mm.
Bevat 2 stuks
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website. Wij zijn bereikbaar via support@tameson.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
27x bekeken
0x bewaard
Sinds 10 nov '24
Advertentienummer: a1507608329
Populaire zoektermen
oude kabelselektra kast buitenelektra kast waterdichtbouwkast elektraElektra en Kabelselektra klussengratis kabelselektra zegelsbouwkast elektra gebruiktelektra kast waterdichtgira systeem 2000elektra draadpartij kabelselektra kast campingronde zuil in Woonaccessoires | Zuilen en Pilarenhengelo in Klussers en Klusbedrijvenoude theemuts in Curiosa en Brocantephineas en ferb dvd in Dvd's | Tekenfilms en Animatieslk 200 in Banden en Velgenvarkensroosters in Tegels en Klinkersswifterbant gebruikt in Snaarinstrumenten | Gitaren | Akoestischhobby caravan airco en mover in Caravanszwart gras in Planten | Tuinplantenvintage motorlaarzen in Kleding | Motorkleding