Zonneboiler compleet systeem 500/120 liter-5 collectoren

180sinds 7 jun. '25, 13:33
€ 4.699,00
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
TypeOverige typen

Beschrijving

  • *

Op dit moment zijn de zonneboilers en warmtepompen niet op voorraad.
We verwachten in oktober/november weer sets binnen te krijgen.
Indien u interesse heeft, stuur dan uw contact gegevens naar ons; wij nemen contact op zodra de gevraagde set weer leverbaar is!


Complete zonneboilerinstallatie met 5 Hewalex zonnecollectoren met een 500/120 Integra boiler


Nu met € 3.488,-- Investeringssubsidie duurzame energie (ISDE)

In tegenstelling tot de standaard zonneboilersystemen, zijn de Integra zonneboilersets voorzien van een boiler die speciaal ontwikkeld is voor het combineren van verschillende warmtevragers met verschillende warmtegevers. Door de unieke gelaagdheid van de Integra boiler, kan optimaal gebruik worden gemaakt van de verschillende warmtegevers. De Integra boiler is geschikt als centrale warmtebron waarop verschillende warmtevragers kunnen worden aangesloten. Zoals radiatoren, vloerverwarming en zwembadverwarming.



De Integra boiler bestaat uit een groot vat voor cv-water met daarin een kleiner vat voor drinkwater. Het drinkwatervat wordt opgewarmd door het omringende cv-water. De Integra boiler kent een unieke gelaagdheid die zorgt voor een optimale warmteverdeling in de boiler. De Integra boiler is voorzien van één warmtewisselaar onder in de boiler. Hierop worden de zonnecollectoren aangesloten. De warmtegevers (zoals zonnecollectoren, pelletketel, etc.) verwarmen het cv-water. Het drinkwatervat wordt vervolgens opgewarmd door het omringende cv-water.

Deze zonneboilerinstallatie betreft een gesloten systeem. Dit wil zeggen dat de warmte van de Solmax zonnecollectoren middels een warmtedrager (vloeistof) wordt overgedragen op het cv-water in de Integra boiler. Het voordeel is dat de installatie het gehele jaar te gebruiken is (ook tijdens strenge vorst) en dat de kans op corroderende leidingen klein is.


Subsidie (ISDE)
Met de Investeringssubsidie Duurzame Energie (ISDE) kunt u een tegemoetkoming krijgen in de aanschaf van deze complete set. De ISDE is een subsidieregeling van het ministerie van Economische Zaken. De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland is verantwoordelijk voor de uitvoering.

  • Hewalex zonneboilerinstallatie: 512-5F-SLM – KA13631 (€ 3.488,-)



Het pakket is samengesteld uit hoogwaardige producten welke staan voor een optimaal rendement. Zo bestaat dit pakket uit:


  • 5 x Hewalex hoogvermogen zonnecollectoren een totaal oppervlak van 10,4 m². Deze zijn te plaatsen in landscape en portret opstelling en voorzien van het
Solar Keymark certificaat).
  • Voor de warmteopslag wordt een Integra boiler met een totale inhoud van 480 liter en 120 liter drinkwater met één warmtewisselaars geleverd.

    • Type: combinatie 500/120 met 1 Warmtewisselaar
    • Warmwaterboiler met geïntegreerde drinkwaterboiler
    • Uitbreidbaar met een elektronisch verwarmingselement
    • De drinkwaterboiler is vanbinnen geëmailleerd
    • De boilers zijn geïsoleerd met Polyurethaanschuim
    • Te gebruiken in combinatie met alle type verwarmingsbronnen; cv-ketel, houtkachel, warmtepomp, oliekachel, WKK, etc.
    • Handleiding met installatie instructie en schema’s

    • Een solar station Solmax ECO. Dit control station (met geïntegreerde computer, pompgroep en flowmeter) regelt of efficiënte wijze de circulatie in de zonneboilerinstallatie. Doormiddel van verschillende temperatuur sensoren en de flow meter, wordt de optimale doorstroom van vloeistof door het systeem geregeld. Heeft u een periode geen behoefte aan warm water (bijvoorbeeld in verband met vakantie) dan kan het vakantieprogramma ingesteld worden, waarmee oververhitting wordt voorkomen. De circulatiepomp (WILO ST7.0-PWM2 M) heeft een vermogen van 3 tot 45 W en heeft een EEI-index van ≤ 20. Hiermee wordt ruimschoots voldaan aan ErP-richtlijn.
    • De Solmax zonnecollectoren kunnen in verschillende opstellingen geplaatst worden. Voor het monteren van de Solmax zonnecollectoren zijn verschillende montageframes in aluminiumkleur verkrijgbaar. De frames zorgen voor een stabiele en veilige montage van de zonnecollectoren. De zonnecollectoren in de onderstaande opstellingen geplaatst worden;

    • In portrait opstelling op een schuin pannendak (onder een hoek van 30-45°)
    • In landscape opstelling op een schuin pannendak (onder een hoek van 30-45°)
    • In portrait opstelling op een plat dak (onder een hoek van 30-45°)
    • In landscape opstelling op een plat dak (onder een hoek van 30-45°)

    • 30 liter op Glycol gebaseerde solarvloeistof. Deze kan met de meegeleverde handpomp in het systeem worden gepompt. De speciaal voor zonneboilersystemen ontwikkelde solarvloeistof heeft een antivrieswaarde van -20°.
    • Er wordt een expansievat meegeleverd welke noodzakelijk is voor het opvangen van de verschillen die ontstaan bij het uitzetten en krimpen van de vloeistof.
    • Er wordt een verbindingsset voor 5 collectoren meegeleverd. Deze is noodzakelijk om de 5 collectoren aan elkaar te koppelen. Bij het monteren in een landscape opstelling, kunnen extra ontluchters en verbindingsstukken noodzakelijk zijn. Deze kunnen worden zijn optioneel verkrijgbaar.

    Technische specificaties Solmax zonnecollectoren;


    • Opbrengst zonneboiler systeem: ±
    17 GJ/jaar = ± 5000kWh/jaar = ± 500m3 gas/jaar
  • Afmetingen Solmax zonnecollector: lengte: 2.018mm breedte: 1.037 mm hoogte: 89 mm
  • Pomp unit: energy efficiency index (EEI) < 0.20


  • Technische specificaties:

    Totale capaciteit: 480 liter
    Tapwater reservoir: 120 liter
    Doorsnee: 650 / 850 mm
    Maximale druk verwarmingsreservoir: 3 bar
    Maximale druk tapwaterreservoir: 6 bar
    Oppervlakte van de warmtewisselaar: 1,5 vierkante meter
    Maximale oppervlakte zonnecollectoren voor warmtewisselaar: 10 vierkante meter
    Gewicht: 158 kg


    Leveromvang Solmax zonneboiler set


    • 5x Hewalex zonnecollectoren (conform ISDE)
    • 500/120 Integra boiler met één warmtewisselaar
    • Solar station Solmax ECO
    • 24 liter expansievat
    • 30 liter solar vloeistof
    • Collector connectie (t.b.v. het koppelen van de zonnecollectoren)
    • 1x handpomp (t.b.v. afvullen van de zonneboiler installatie)
    • 1x montageframe 2 zonnecollectoren t.b.v. schuin pannendak (aluminiumkleur)+
    • 3x uitbreiding montageframe 1 zonnecollector t.b.v. schuin pannendak (aluminiumkleur)+

    +standaard inbegrepen in de prijs. Andere frames zijn tegen een meerprijs verkrijgbaar.

    Advertentienummer: m2276461166