Beschrijving

Twee koffers uit de jaren zeventig van VR Diann in canvas en varkensleer met messing sluitwerk en VR monogram, in goede staat en ideaal voor reizen of klassieke auto’s.



Mooie kofferset van VR Diann. Deze koffers dateren uit de jaren 70 en verkeren in goede staat (bijna nieuwstaat). Ze zijn van goede kwaliteit en vervaardigd van canvas en (varkens)leer met messing sluitwerk. Aan de buitenzijde voorzien van het monogram VR. Aan de binnenzijde een verdeling met elastische riemen. Uitstekend te gebruiken als reiskoffers voor vakantie of weekend trip. Vaak worden ze vanwege de luxe stijl gebruikt voor old timer auto’s.

Afmetingen: 60 x 40 x 18,5 en 48x 34 x15. De beide koffers passen in elkaar voor verzending en indien niet gebruikt.

De koffers zijn in goede staat en hebben nauwelijks gebruikssporen. Ze zijn schoon en de binnenzijde is keurig netjes.

Verzenden en ophalen is beide mogelijk.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    22x bekeken
    2x bewaard
    Sinds 7 nov '25
    Advertentienummer: a1519876966