Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Hoogte
Minder dan 55 cm
Breedte
Minder dan 45 cm

Beschrijving

Ik knap meubels en accessoires op met duurzame verf waarbij ik een eigen stijl hanteer. Hierdoor probeer ik meubels een tweede leven te geven en er een uniek exemplaar van te maken.

Toen ik dit nachtkastje vond, kon ik hem niet laten staan. Het had wel de nodige beschadigingen, zelfs aan de binnenkant dus dit zou ik meenemen in het ontwerp om ook mee te verven. Ik heb wel wat gepuzzeld om een ontwerp naar mijn zin te vinden. Het laatje met daaronder het open gedeelte, maakte het lastig om een mooi perspectief bij een bepaald design te krijgen. Uiteindelijk vind ik wel iets waar ik achter sta en wat werkt en ben ik blij dat ik niet voor iets ‘simpels’ heb gekozen.

Na het ontwerp uitgetekend te hebben, mogen er twee kleuren gekozen worden, iets wat ik leuk vind om te doen. Deze twee kleuren zijn geen ideale combinatie aangezien ze beiden slecht dekkend zijn maar ik vind ze zo goed en mooi combineren dat ik het die 7 lagen (+1 grond en +1 vernis) waard vind.

Daarna komt als laatste het leuke en soms moeilijke, het juiste knopje vinden waardoor het het helemaal afmaakt. Ondertussen heb ik stiekem al een aardige voorraad hier thuis van verschillende knoppen omdat ik ze niet kan laten liggen als ik leuke tegenkom. Dit maakt wel dat ik soms keuzestress heb en dan ben ik blij dat ik mijn volgers hun mening kan vragen. Uiteindelijk vond ik en de meerderheid dit gouden vogeltje heel goed passen op het laatje.

Kleuren:
Lichtroze en cranberry

Afmetingen:
H= 34,2 cm x B= 28 cm x D= 25,3 cm

Benieuwd naar waar ik nu mee bezig ben of wat ik nog meer gemaakt heb, volg mij op instagram: madebyparo.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Utrecht
44x bekeken
0x bewaard
Sinds 28 okt '25
Advertentienummer: m2327472313