Tabriz Mahi - handgeknoopt - wol - zeer fijn handgeknoopt -€ 50,00
Kayserie - Tapijt - 100 cm - 60 cm
71sinds 8 aug. '25, 05:10
€ 1,00
Beschrijving
Kayseri tapijt – midden 20e eeuw – wol en zijde op katoen (100 × 60 cm)
Fijn geknoopt Turks Kayseri tapijt, vervaardigd rond het midden van de 20e eeuw. Het tapijt is uitgevoerd in een harmonieuze combinatie van warme tinten, met een elegante florale middenbaan en rijk gedecoreerde randen.
Gemaakt van zachte wol en glanzende zijde op een katoenen basis, wat zorgt voor een subtiele glans en verfijnde details. Ondanks het compacte formaat straalt dit tapijt klassieke luxe uit – perfect als decoratief accent op tafel, muur of vloer.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1516648916
Populaire zoektermen
perzisch tapijtStoffering | Tapijten en Kledenperzisch tapijt ikeaperzisch tapijten gebruiktgratis tapijtenperzisch tapijt 300 x 200chinees tapijtperzisch tapijten gebruiktgratis tapijtperzische tapijtenturks tapijttapijt kwantumoud perzisch tapijtoosters tapijtberini sport in Brommers | Oldtimerswindmeter in Navigatiemiddelen en Scheepselektronicatapijt amsterdamglazen kratten in Glas en Borrelglaasjesplaymobil scheidsrechters in Speelgoed | Playmobilk1 kajak in Kajaksheerde in Fauteuils4x100 56.1 in Banden en Velgenschokdempers golf 2 in Ophanging en Ondersteljapan* in Woonaccessoires | Schilderijen, Tekeningen en Foto's