Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Maat
Maat 38/40 (M)
Kleur
Blauw
Lengte
Onder de knie
Beschrijving
Deze prachtige, blauwe jurk, in zeer goede en mooie staat te koop. Maat 38. Perfect onderhouden. Het bovenstuk wordt dicht geregen op de rug waardoor ook gedragen kan worden door maat 36. Op het bovenstuk zitten allemaal mooie kraaltjes/ pailletten net als hier en daar op de jurk zelf en de jurk heeft een prachtige sleep waarin ik een lus heb laten maken waardoor je de sleep ook om je arm kunt dragen. De jurk zit nog in de originele hoes. De nieuwprijs van de jurk was ruim €2500 en gekocht bij Ann & John bruidsmode.
Vraagprijs €500 omdat ik iemand anders deze mooie jurk ook gun 🌺
- De foto van de achterkant van jurk is gemaakt in de bruidszaak, vandaar dat de kleur anders oogt dan de buiten- foto's.
- Ik ben 1.63m lang
📍 Jurk passen kan in Brunssum
Vraagprijs €500 omdat ik iemand anders deze mooie jurk ook gun 🌺
- De foto van de achterkant van jurk is gemaakt in de bruidszaak, vandaar dat de kleur anders oogt dan de buiten- foto's.
- Ik ben 1.63m lang
📍 Jurk passen kan in Brunssum
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Brunssum
507x bekeken
1x bewaard
Sinds 1 mei '26
Advertentienummer: m2394730239
Populaire zoektermen
miljuschka jurkenmarktplaats accountmarokkaanse jurken amsterdamgold & silver jurkcora kemperman jurkjurk dorothy perkinskaren millen jurkoma jurkmoq jurkzonnebloem jurkjurk dorothy perkinswitte marokkaanse jurkmaxima jurkmarokkaanse jurken zwart8 meter schutting in Schuttingenrudolph van veen bestek in Keuken | Bestekconcave mercedes in Banden en Velgenden haag in Fauteuilsmelkopschuimer in Melkopschuimersmuisjes in Beelden en Beeldjesnicoli tas in Tassen | Damestassengouden 5 gulden munt 1912 in Munten | Nederlandriviera maison woonaccessoires rattan in Woonaccessoires | Overigedouchezitje opklapbaar in Verpleegmiddelen