Kenmerken

Adverteerder
Particulier
Type motor
Enduro
Motorvermogen (kW)
12 t/m 35 kW
Bouwjaar
2009
Aantal cilinders
1 cilinder
Kilometerstand
62437
Motorinhoud
650
Motorrijbewijs
Minimaal motorrijbewijs A2
Transmissie
Handgeschakeld
Conditie
Gebruikt
Opties
  • Handvatverwarming
  • LED Verlichting

Beschrijving

Hierbij te koop aangeboden mijn tweede generatie Kawasaki KLR 650. Ik heb deze motor twee jaar geleden gekocht met het idee om er lekker veel mee offroad te gaan rijden. Ondertussen heb ik het TET rondje in de buurt vaak genoeg gereden, en ben ik erachter dat ik voor de offroadvakanties toch iets wil downsizen, vandaar dat hij weer in de verkoop gaat.

Hij heeft een 21 inch voorwiel, valbeugels, middenbok, skidplate, handkappen en led-verlichting voor en achter. Daarnaast heeft hij handvatverwarming (geschakeld), extra verlichting (geschakeld), een navigatiesteun (geschakeld) en een SAE stekker erop zitten. Verder hangt er een reserve-koppelkabel aan het stuur en heeft hij een scottoiler kettingsmeersysteem die ontlucht moet worden, zelf nooit gebruikt.

Belangrijk om te weten is dat het een werkpaard is, geen showpony. De vorige eigenaar heeft er de halve wereld mee gezien en dat kan je ook zien aan de staat van de motor, je ziet duidelijk afdrukken van stickers, de kappen zijn gerepareerd met ABS slurry en er is op plekken in gezaagd voor bijvoorbeeld het ooit aanwezige bagagerek. Het doet het prima, het ziet er alleen niet uit.

De kilometerstand is op dit moment 62.437. Ik weet dat de vorige eigenaar er op enig moment een nieuw blok in heeft gezet. De vering voor en achter is toen ook vervangen voor een aftermarket setje.

Afgelopen winter heb ik de motor helemaal uit elkaar getrokken om hem weer tiptop in orde te maken. Hierbij heb ik o.a.:

-de carburateur ultrasoon gereinigd;
-alle vloeistoffen vervangen;
-de luchtfilter vervangen;
-de bougie vervangen;
-beide remklauwen gereviseerd inclusief nieuwe zuigers;
-de binnenband achter vervangen (lek);
-alle lagers inclusief achterbrug/linksysteem schoongemaakt, gecontroleerd en gesmeerd, en
-alle draaipunten gesmeerd.

Dagteller is kapot, je krijgt er een reserve achterwiel en een bak met allerlei kleine onderdelen (bougies, oliefilters, tandwielen etc.) bij.

Mocht je verder nog iets willen weten, kom gerust op de lijn. Proefrit is uiteraard mogelijk.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Grootegast
1.815x bekeken
30x bewaard
Sinds 12 jun '26
Advertentienummer: m2409921125