Yamaha piano U3 (Veiling voor KiKa)

€ 5.000,00
Ophalen
1042sinds 11 jul. '22, 11:13
Deel via
of

ConditieZo goed als nieuw
TypePiano
KleurZwart

Veiling voor stichting KiKa (Kinderen Kankervrij)
Veilingitem #1
Een akoestische piano: Yamaha U3 (volledig gerestaureerd). Nieuwprijs van deze piano is €13.500,-. Dit exemplaar wordt speciaal aangeboden voor de KiKa-veiling door Bol Piano's & Vleugels Veenendaal. Het startbedrag van deze prachtige piano tijdens de veiling is €5.000,-. Alles boven dit bedrag is voor KiKa. Beschikbaar gesteld door Bol Piano's & Vleugels.

Bieden: startbedrag € 5000,-

De veiling verloopt via Marktplaats en eindigt op zondagavond 4 september 2022 om 0.00 uur. Na de veiling zal contact opgenomen worden met de hoogste bieder. De opbrengst gaat volledig naar Stichting Kinderen Kankervrij (KiKa). Hiermee wordt de betaling van het hoogste bod gezien als een donatie aan KiKa (ANBI), waarmee deze voor de hoogste bieder fiscaal aftrekbaar is.

Meer info?, stuur gerust een bericht!
Dank voor jullie bijdrage.
Met vriendelijke groet,
Arno
Advertentienummer: m1862678133